Diverse schepen kregen opknapbeurt "IS MM is verfijning en legalisering van informele contacten 3 Het uit Limassol afkomstige vrachtschip "Sky" (10.700 dwt) kwam aan de werf voor een dok- en verfbeurt. Tevens werd een huidschade gerepa reerd. De Duitse bulkcarrier "Aegir" van 82.300 dwt ging het dok in voor uitgebreid survey. De werkzaamheden hielden onder andere verven, schroef as trekken en een tankrepara tie in. De bulkcarrier "Nerina" kwam - alvorens naar een nieuwe eige naar over te gaan - bij ons aan de werf voor onderhoud. Na het uitvoeren van dokken en verven en diverse andere werkzaamheden, kon het schip onder de nieuwe naam "Sunnyway" WF weer verlaten. In de januari- enfebruari-nummers van het WF-Nieuws tracht ten wij een inzicht te geven van wat Materials Management is en wil zijn. Na deze globale aanduiding laten wij enige afde lingen de revue passeren, die onmiddellijk hiermee te maken hebben. Daartoe hadden wij allereerst een gesprek met de chef van de afdeling Inkoop, de heerJ. van de Winkel. Deze omkleedt met zorg zijn visie omtrent MM/Inkoop t.b.v. het reparatiegebeuren. Welke filosofie houdt u erop na inzake MM, Materials Ma nagement? Ik ga ervan uit dat na de vorige publicaties nu wel bekend is, dat Materials Management wil zijn de beheersing van de goe derenstroom ten behoeve van onze werf. Tevens combineert en coördineert MM nu de acti viteiten van de afdelingen Ma gazijndienst, Expeditie en Inkoop. Dit betekent voor ons als afde ling Inkoop in de practijk in de eerste plaats de legalisering en verfijning van de al infor meel bestaande contacten met beide eerder genoemde twee afdelingen. Door de nieu-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1978 | | pagina 5