18 Afd. Harmonie Evenals in de afgelopen jaren, stelt het bestuur van de Har monie de kinderen van werk nemers werkzaam bij de Dok en Werfmaatschappij Wilton- Fijenoord in de gelegenheid om lid te worden van ons Jeugdorkest. De leeftijd van de nieuwe leer lingen is vanaf 10 jaar. In deze groep willen wij u graag een korte voorlichting geven, hoe het een en ander in zijn werk gaat. Het eerste jaar worden de leer lingen opgeleid door de heer C. J. P. de Heij. Indien goede resultaten wor den geboekt, geschiedt in schrijving bij de Rotterdamse Muziekschool. (R.M.S.). Hier worden de leerlingen opgeleid door vakmensen. Zij zetten dan hun studie voort voor de diploma's A-B-C en D. Het zijn erkende diploma's, die tot verbreding van de muziek leer kunnen leiden, zowel van uit practisch als theoretisch oogpunt. Voor de algemene ontwikke ling van de kinderen is dit een prachtige gelegenheid. Verder komen zij na voldoende ervaring eerst in ons jeugdor kest, dat onder leiding staat van de heer Wim Vos en daar na in het orkest van de Harmo nie. Wij beschikken ook over een Tamboerkorps. Ook hiervoor is gelegenheid lid te worden als tamboer of hoornblazer. Het tamboerkorps staat onder leiding van de heer H. Meijer. Het heeft een zeer goe de naam. Indien u in het bovenstaande geinteresseerd bent, verzoe ken wij u de onderstaande strook ingevuld te willen zen den aan het secretariaat, waar u ook inlichtingen kunt krijgen. Het adres is W. Rissema, Albar- dastraat 3, 3119 PA Schie dam, tel.: 010-706744. Na ont vangst van deze strook ontvangt u van ons bericht met de datum waarop een contact met de nieuwe leerlingen en hun ouders zal plaatsvinden. Onze voorzitter, de heer J. Vos, zal dan alles vertellen en vra gen beantwoorden. De repetities, alsmede de les sen, vinden plaats in ons repe titielokaal. Dit is gelegen aan de Nieuwe Waterwegstraat no. 5 te Schiedam, (voor de ingang van de Werf Nieuwe Waterweg). De tijden hiervan zijn: Harmonie zaterdagmiddag 14.30 uur tot 17.15 uur Tamboerkorps dinsdagavond 20.00 uur tot 22.00 uur Jeugdorkest zaterdagmorgen 10.00 uur tot 12.00 uur. De lesuren worden door de leraren bepaald. Leerlingen Tamboerkorps op woensdagavond. Het Bestuur Afd. Hengelsport De strijd om de C. J. Abenbeker is in alle hevigheid losgebar sten en de spanning zit er dan ook al goed in dit jaar. De weersomstandigheden in aanmerking genomen zijn de vangsten in de maanden juni en juli redelijk goed; immers 30 hengelaars vingen maar liefst 106,070 kg vis in drie con coursen. De wedstrijdsfeer is erg goed, want 5 gram vis verschil kan 1 punt op de ranglijst uitmaken en wie de minste punten heeft verzameld na elf concoursen is kampioen. Men kon al zo'n 48 tot 50 pun ten pakken per concours. De H.S.V. Wilton-Fijenoord heeft al supporters ook, welke langs komen wandelen als wij in de omgeving van Schiedam of Vlaardingen de hengels heb ben uitgegooid. In onze overzichten hebben wij al eens mededeling gedaan hoe uw hengeldelen weer goed passend te maken alvo rens men aan een nieuw vissei- zoen begint. Zitten de delen met ruimte in elkaar, dan kan het gebeuren, dat wanneer men ingooit het topje van de hengel als een pijl uit een boog het water inschiet en dan moet men net als Koen den Hartog zich ontkleden en te water gaan om de hengel weer com pleet te maken Nu de stand van de henge laars, die minimaal 2 concour sen gevist hebben; een voorlo pige stand dus J. de Kok 15 pnt. J. Zonneveld 32 pnt. P. Kop 34 pnt. K. Muilwijk 36 pnt. K. den Hartog 37 pnt. P. Strijen 41 pnt. A. v. d. Meijde 51 pnt. C. Bresser 53 pnt. D. Ritter 54 pnt. Ch. Zonneveld 64 pnt. A. Gijsen jr. 64 pnt. R. van Baaien 65 pnt. I. v. d. Pijl 71 pnt. R.Troosten 71 pnt. H. Vorstenbos 71 pnt. A. Schouten 81 pnt. J. Broos 81 pnt. C. Broos 86 pnt. C. van Leeuwen 88 pnt. J. de Wolf 93 pnt. W. Wuisman 94 pnt. A. Gijsen sr. 96 pnt. M. Zonneveld 99 pnt. P. den Hartog 105 pnt. L. Noordzij 108 pnt. R. Loman 108 pnt. Verder zijn er nog 4 hengelaars die maar aan 1 concours deel namen. De secretaris H.S.V./WF P. Kop Invullen in blokletters s.v.p. Naam: geb. datum Adres: Tel.: Gemeente: Naam van werknemer WF: Reastr. No.: Afd.:

Wilton Fijenoord Nieuws | 1978 | | pagina 20