WILTON FI JE NOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Redactie-commissie: Jhr. ir. R. F. P. Röell, voorzitter; M. Engin; G. Gort; drs R. A. Kol- lewijn; S. J. Loos; Ing. J. Noordewier; Ing. M. C. Oranje; W. J. van Schellebeek; M. van Vliet, eindredacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; W. Pols; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand De "Atlantic Crown" is een container schip, varend onder Nederlandse vlag. (Zeverder pag. 2). 1 Chinese delegatie bezocht ook Wilton-Fijenoord 2 Ook container-schepen kunnen opknapbeurt krijgen bij WF 3 CNAN kwam met twee schepen naar WF Kotterploeg WF werkte aan cutterladder "Beverwijk 39" in Saoedi Arabië 4 "Maaskant" gerepareerd aan tankconservering 5 Buitenbankwerkers Reparatie'inge zet op electriciteitscentrale Hem- brug "Met vechtlust en toewijding het bedrijf overeind houden" 6 Willy Wilton Fonds 7 Jubilarissen van de maand 8 "Schiedam economisch sterk afhankelijk van de scheepsbouw" 9 "Het liefst zou ik er één grote familie van maken" 10 Ideeëncommissie Na vijftien jaar WF terug naar Spanje 11 Punt 1veiligheid Nieuwe aanwinst voor WF-drukkerij 12 "Het zelf bezig zijn met je wagen, daar gaat het om bij de WAC" 13 Personalia Dankbetuigingen 14 Vorming en Opleiding 17 Vereniging WF 20 In memoriam Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het septembernummer dient vóór 10 sep tember in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1978 | | pagina 2