Jubilarissen van de maand 9 drijfsleider NB deed veel werk voorbereiding voor nieuw- bouwschepen. "U heeft daarbij met heel wat problemen te ma ken gehad, interessante pro blemen vaak. En nog steeds een levende interesse in stoomwerktuigen". "Materials Management, dat is een mooie term waar geen Ne derlandse naam voor is". Een assistent expediteur werkte op deze afdeling. "U staat als zeer ijverig te boek. Destijds speelde u piano in de WF- band". Zwemclub Een machinaal brander werkte met verschillende brandsnij- machines. "U weet ook hoe het stroken in z'n werk gaat en de auto als hobby, is het niet"? De ordercentrale was het werk terrein van een werkvoorberei der-calculator. "Ik hoop dat u nog veel orders mag behande len, want daar moeten we het tenslotte van hebben. In uw vrije tijd de zwemclub, vroeger als instructeur en nu als pen ningmeester". "Wij kennen elkaar al jaren", zei de heer Zipp tegen een be drijfsleider NB. "U bent geko men als bedrijfsassistent Scheepsbouw. Veel heeft u ge daan aan het beter organise ren van de scheepsbouw- loods, ook wat de outillage be treft. We hebben nu dan ook een zeer moderne scheeps- bouw-loods". Na aanvankelijk in de Nieuw bouw te hebben gewerkt, was een electrisch lasser overge gaan naar de Reparatie. "Vond u het daar gezelliger of is het de afwisseling van nu het ene schip en dan snel weer het andere"? "Fris windje" Een lastechnicus werd gepre zen om zijn vakkennis. "Als er lasproblemen zijn, kan men bij u terecht". Op de werf had hij bij sommigen nog de bijnaam "fris windje", omdat hij destijds als voorman -ter activering van de productiviteit - staande op een kist zijn mannen bezwoer, dat er onder zijn leiding een frisse wind zou gaan waaien. "Hopelijk is het u gelukt, want een hoge productiviteit is voor ons erg belangrijk". Een electrisch lasser had dat werk al 25 jaar gedaan en was uitgegroeid tot een goed vak man. "U bent de trotse bezitter van een leuk bootje, dat weten ze hier allemaal van elkaar", besloot de heer Zipp. G. Kruidenier souschef tekenk. N.B. 40 jaar J. Danser sleepbootkapitein Rep. 40 jaar B. v. Lare projectbaas-B.B. Rep. 40 jaar A. Huizer tekenaar-werkvoorb. N.B. 40 jaar J. H. B. Sudhues groepsleider-techn. arch. N.B. 40 jaar C. Faasse calculator-Prod.pl.-Rep. 40 jaar A. v. Steennis controleur Alg. Werkt. 40 jaar

Wilton Fijenoord Nieuws | 1978 | | pagina 11