Mevrouw Hanneke Van der Burg en de heer L. F. de Ronde wens toch anders aan toe dan bij een gewone club in de Maatschappij. Het is hier intie mer". ^ijne kneepjes Beiden vinden zij wel dat de tennisclub los staat van het be- brijf. De heer De Ronde: "Op de c'ub zet je alle dagelijkse zor- 9en opzij. Alleen bij toer nooien. Dan treden we op na mens WF en reken maar dat er ban ook voor die naam ge- vochten wordt". Hanneke vindt tennis meer een kwestie van aanleg dan van echt leren. "Je leert door 'essen gaandeweg de fijne kneepjes en het tellen, hoewel be t.v. daar ook wel wat toe bij- braagt. Maar toch, tennis is een gevoelskwestie. Mijn man v°etbalt, die had meteen dat Plaatsingsgevoel". Timen Voor de heer De Ronde is het vooral de kijk op de bal, die het hem doet. "Je moet hem raken op een bepaald "dood punt", dat moet je precies weten te ti men. Vroeger hebben we in Rotterdam nog theorielessen gehad. Die werden gegeven door een compleet in "Harris- tweed" geklede, sjieke heer. Erg aardig was dat". "Het is een heerlijke sport", zegt Hanneke. "Soms kom ik wel eens met hoofdpijn van de zaak, maar na een partijtje ten nis voel ik dat niet meer". WILTON FIJENOORD AFDELING TENNIS De tennisvereniging heeft op zaterdag 19 augustus 1978 een sportieve uitwisselings wedstrijd gehouden met de tennisvereniging "Be Quick" Maassluis. De inzet was een prachtige bo kaal, die ieder jaar opnieuw wordt ingezet. Voor de eerste keer dat deze bokaal werd ingezet konden onze tennissers het zich niet permiteren de bokaal te moe ten verliezen aan "Be Quick". Dit kwam tot uitdrukking in de geweldige overwinning die WF op "Be Quick" behaalde. Met een score van 130 games voor en 74 tegen kon de bokaal wor den uitgereikt aan de captain van het WF-team, Andre Ver maas. Volgend jaar zal er weer een uitwisseling plaatsvinden, die wordt gespeeld op het ter rein van "Be Quick" Maassluis. AFDELING HENGELSPORT De HSV WF heeft op zaterdag 2 september jl. de tweekamp met de afd. Biljart gevist. Het is altijd gezellig zo'n twee kamp en men ziet dan ook weer eens oude bekenden, waaronder ook leden, die al enkele jaren gepensioneerd zijn. Deze ontmoetingen zijn altijd plezierig, want als gepensio neerden elkaar ontmoeten, wordt er heel wat afgepraat. Op zaterdag 29 juli jl. reden we naar de Haagvaart voor ons vijfde concours. Het was die dag erg warm zo merweer. Ook 's morgens om zes uur al. De hoge tempera tuur kwam goed uit voor de heer Nico Dropped, want na dat Nico zijn stoel had neerge zet en zich vanuit die stoel ver der wilde installeren, gleed de stoel onder Nico uit, waarop hij met een geweldige plons te water belandde. Gelukkig konden de heren D. Ritter en K. Muilwijk voor wat droge kleren zorgen en wer den de natte kleren van Nico in de zon te drogen gelegd. Veel gevangen werd er jammer genoeg niet. Ondanks de va kanties hadden wij toch nog altijd zo'n 24 man aan de wa terkant. Dit is voor een hengel sportvereniging erg veel. De spanning zit er nu erg goed in. Er zijn immers al vijf con coursen gevist. Er moeten nu nog zes con coursen gevist worden voor we weten wie de nieuwe kam pioen wordt. Misschien wordt het Frits wel weer. Frits vist mo menteel erg sterk en regelma tig. Een pluspunt van Frits is, dat hij - evenals Jan Zonneveld - toch probeert de mindere vis ser wat wegwijs te maken. Dit hoort bij het gedrag van een goed hengelaar. Er zijn er na tuurlijk nog meer die dit doen, wat wij dan ook erg op prijs stellen. Op de ranglijst zien wij de he ren W. Wuisman en H. Vorsten- bos naar voren komen. Deze mensen proberen alles uit onder het toeziend oog van hun trainer, de heer C. van Leeuwen. Deze heeft dikwijls zelf geen tijd dat hij vist. Im mers, instructies geven doe je in alle stilte bij de betreffende pupil. Nog even een kleine me dedeling voor alle leden van de hengelsportvereniging. Wij kregen bericht, dat op donder dag 24 augustus Peter den Hartog nu eens niet in het vis sersbootje stapte, maar in de huwelijksboot en wel met zijn Connie van Marwijk. De secretaris, P. Kop

Wilton Fijenoord Nieuws | 1978 | | pagina 19