Jubilarissen van de maand mm. 30 veel waardering voor het jeugd- en buurtwerk, dat u verricht". Een assistent-afdelingsbaas be gon indertijd als leerling- ijzerwerker. "U bent nog één van onze "jonkies", die hopelijk nog lang mee zullen gaan. Met uw opgeruimd karakter straalt u een goede invloed af op de groep". "Accuratesse is uw sterkste punt. Dat komt vooral goed te stade in het Marinewerk. Boven dien heeft u een goed inzicht in het werk", wist hij van een maga zijnmeester. "Een prettige kerel in de ploeg, die naast een goede inzet ook een vrolijke noot weet in te bren gen", luidde de omschrijving van een ijzerwerker/aanbouwer. "Te rug op het oude honk", verwel komde de heer Bos een indertijd "gedroste" projectbaas, die na zijn opleiding Bedrijfsschool was gaan varen, maar toch de weg terug naar WF weer had we ten te vinden. "Een fijn mens met een aangenaam karakter en liefde voorvoetbal!" Film "Een echte filmacteur", stelde hij ten aanzien van een plaatwer ker vast, die een keer in een film had gefigureerd. "Bovendien een goed vakman, die tevens van tui nieren houdt". "Een zachtmoedig mens, een fij ne collega, iemand ook, die met ijver het bijeenkomen van de on derdelen voor sectiebouw voor elkaar weet te krijgen. Deze com plimenten waren voor een sor teerder van materialen bestemd. "U werd op allerlei speciale kar weien te werk gesteld, zoals de NDSM, Aviolanda, het inrichten van laboratoria op universiteiten en noem maar op". De heer Bos was goed op de hoogte van de handel en wandel van een pro jectbaas. Een bankwerker werkte voorna- G.J. Klute chef personeelszaken 50 jaar De vererende getuigschriften melijk aan coolers, heaters, warmtewisselaars. "Maar daar naast heeft u veel plezier in het tuinieren". Een lasser was vroe ger meubelmaker geweest. "Nu weet u echter van het lassersvak alles af: van onderzeeboot tot koopvaardij. Ook bent u een goed collega", besloot de heer Bos zijn toespraken.; W.J. v. Diesen schipper-drijv.kr. - Rep. 40 jaar G. v. Eijk sen/, engineer - Rep. 40 jaar W. Leurs ass. projectbaas - Rep. 40 jaar J. v.d. Lugt plaatwerker - sort. N.B. 40 jaar A.A. Potuyt veiligheidsinspecteur - B.D. 40 jaar

Wilton Fijenoord Nieuws | 1979 | | pagina 32