Schroefaskokerbussen binnen 14 dagen gereed Bazen vierden feest ondanks gladheid 11 Geregeld krijgt onze Machinefa briek Reparatie opdrachten, die door de zeer korte levertijden speciale aandacht behoeven. Zoals onlangs het vervangen van de schroefaskokerbussen van de "Atlantic Empress" van Sun Enterprises. De schroefaskokerbussen, meestal bestaande uit gietijzer met een witmetalen binnenvoe ring, dienden vervangen te wor den door gietijzeren bussen - in wendige dia 930 mm, lengte grootste bus 1855 mm - met een De Bazenvereniging WF staat stevig in haar schoenen en zal zich niet snel op glad ijs bege ven. Om het 60-jarige jubileum plesant te doen verlopen, had men op 20 januari jl. voor de oud-bazen een receptie belegd in de Rotondezaal van het Groothandelsgebouw, terwijl 's Welkom door de heer Wolfs kunststofvoering met een in wendige diameter van 830 mm. In samenwerking met de RDM werd het gietwerk binnen een week geklaard en vanuit Enge land werden de zogenaamde Railco voering-bussen ruw gele verd. Het bewerken van het geheel, inclusief het inpersen met een druk van 60 tot 80 ton, nam ook een week in beslag, zodat de beide bussen binnen 14 dagen gereed lagen om naar Bahrein te worden verzonden. avonds de actieve leden en ge nodigden aan bod kwamen in de Beatrix-, Irene- en Carlosza- len. Maar de ijzel die dag gooide vooral 's middags roet in het eten. De ouderen begaven zich terecht niet letterlijk op glad ijs en lieten noodgedwongen ver stek gaan. De magere opkomst werkte niet erg in op de feest vreugde. Er bestond als het wa re een teleurstelling bij hen, die waren gekomen, omdat men de wegblijvers niet kon ontmoeten. En omgekeerd bij hen, die nood gedwongen wegbleven en daar om de anderen niet konden be groeten. 's Avonds was de opkomst be ter. Er waren 170 gasten, terwijl onder normale omstandigheden het aantal iets over de 200 ge weest zou zijn. Men vermaakte zich echter opperbest met een dansje op muziek van Arie Valk hof en een Spaanse groep. In de zalen waren diverse kra men opgesteld, waar men kon genieten van allerlei soorten kaas, worst en andere lekker- neien. Het was een bijzonder fij ne avond, die na het welkomst- Toespraak van de heer Melcherts woord door de heer A. Wolfs werd geopend door het lid der directie, de heer J. C. Mel cherts. Vrolijk hossen op Spaanse muziek Felicitaties van de heer Kollewijn

Wilton Fijenoord Nieuws | 1979 | | pagina 13