In memoriarn De Ir. Bart Wilton Prijs Met leedwezen geven wij kennis van hun overlijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. Het is u, geachte lezer, al twee jaar bekend, dat de leraren van de Bedrijfsschool aan het eind van de tweejarige opleiding, een gediplomeerde leerling uitkie zen, die de titel "De Beste Leer ling van het Jaar" krijgt. Die leerling verdient deze onder scheiding omdat hij tijdens de opleiding ook getoond heeft over kwaliteiten te beschikken zoals doorzettingsvermogen, initiatief, ijver e.d. Kwaliteiten dus die duidelijk uitstaken bo ven die van zijn collega's. In dit verband nu moge eraan worden herinnerd, dat bij het af scheid van de heer Wilton als directeur van Wilton-Fijenoord medio 1977, de relaties in de ge legenheid werden gesteld om op een speciaal daarvoor geo pende giro-rekening gelden te storten, die later voor een nog nader te bestemmen doel in het kader van de Bedrijfsschool zouden worden aangewend. Welnu, in overleg met Ir. Wilton is door de directie van Wilton- Fijenoord besloten om de on derscheiding: "de Ir. Bart Wilton prijs" toe te kennen aan die gekozen beste leerling van het jaar. De prijs houdt een veertien daags verblijf in bij de Engelse scheepswerf Cammell Laird te Liverpool, met de reis Amsterdam-Manchester v.v. per KLM en uiteraard een zakgeld. Voor de eerste maal zal de Ir. Bart Wilton Prijs worden uitge reikt op de laatste schooldag van dit jaar, t.w. op vrijdag 6 juli in de Bedrijfsschool. De heer Wilton heeft zich gaar ne verplicht om de prijs zelf aan de gelukkige uit te reiken! Op bijgaande foto overhandig de de heer Wilton enkele jaren geleden de Veiligheidswissel trofee ook op de laatste school dag. Wij zien er met veel be langstelling naar uit wie dit jaar, samen met de heer Wilton, op de foto komt om de Ir. Bart Wilton Prijs in de wacht te slepen! J. van Hengst 61 jaar 16- 1-1979 ijzerwerker (oud-werknemer) ca. 22 dienstjaren 7- 1-1979 J. van Dongen 71 jaar koker/ass.bazenkantoor (oud-werknemer) ca. 35 dienstjaren D. Kramer 73 jaar transporteur/voorman (oud-werknemer) ca. 32 dienstjaren G. W. Looyen 69 jaar bankwerker/transporteur (oud-werknemer) ca. 18 dienstjaren) 5- 2-1979 16- 1-1979 P. van Windegaarden plaatwerker (oud-werknemer) ca. 40 dienstjaren 18- 1-1979 J. H. Witkamp 60 jaar el.monteur (oud-werknemer) ca. 31 dienstjaren 93 jaar 11-2-1979 P. L. Leentvaar 59 jaar 25- 1-1979 werkv./calculator (oud-werknemer) ca. 39 dienstjaren G. Driessen 68 jaar 30- 1-1979 onderbaas/bankw.transport. (oud-werknemer) ca. 37 dienstjaren L. van den Hurk 81 jaar bankwerker/transporteur (oud-werknemer) ca. 32 dienstjaren N. van der Spek 74 jaar el.lasser (oud-werknemer) ca. 43 dienstjaren N. Don 80 jaar bankwerker (oud-werknemer) ca. 17 dienstjaren H. van der Spek 68 jaar afd. baas (oud-werknemer) ca. 28 dienstjaren

Wilton Fijenoord Nieuws | 1979 | | pagina 17