Vereniging F. L. Heikoop werkvoorber./calculator Technische Dienst 31-8-1979 B. Willemsen magazijnmeester Magazijn dienst 31-8-1979 Eervol ontslag i.v.m. vervroegd uittreden per 31 augustus 1979 L. Melieste controleur-wachtcommandant afdeling beveiliging W. Leurs ass. projectbaas aansluitdienst F. Tijveleijn ijzerwerker lasvloeren Scheepsbouw- en lasloods F. H. Krohne electr. lasser plaatwerkerij P. Hartog ijzerwerker lasvloeren Scheepsbouw- en lasloods M. van Dooren dokverhaler dokken J. Roelse mach. metaalbewerker machinale bewerking J. Roedoe magazijnbediende centraal gereedschapmagazijn N. den Hollander pijpenmonteur/fitter koperslagers/fitters kV# a Gemengdkoor "Wilton-Fijenoord" Als ons koor donderdag 18 au gustus 1979 de repetities heeft hervat staan we aan de start van een nieuw seizoen, waarin voor het koor weer een aantal aktiviteiten zijn weggelegd. Ons programma zier er namelijk als volgt uit: Wij zingen, na daartoe te zijn uitgenodigd, op woensdag 24 oktober 1979 voor de tweede maal dit jaar in het bejaarden-centrum "Rubroek" te Rotterdam. Op zaterdag 10 november 1979 in het kader van de Internationale Uitwisseling in de "Magnalia Deï Kerk" te Schiedam en op donderdag 20 december 1979 in het Diensten centrum "De Woudhoek" te Schiedam, waarna er op 3 janu ari 1980 voor de leden een Nieuwjaarsreceptie zal zijn. De dames en heren die tegen de lange winteravonden opzien en behoefte voelen zich in een ge zellige sfeer te ontspannen zijn bij ons koor van harte welkom. Wij repeteren iedere donderdag van 20.00-22.00 uur in het ge bouw Chr. Soc. Belangen, Lan ge Haven 73 te Schiedam. Het secretariaat: Sportlaan 226 te 3135 GX Vlaardingen, ver strekt U gaarne alle gewenste inlichtingen. Afdeling Hengelsport De hengelaars van WF zijn nu al aan hun vijfde concours begon nen van het nieuwe seizoen. Dit jaar vissen zij maar één serie per concours, dus één serie van 4,5 uur. De spanning zit er dit jaar al erg snel in mede doordat de top van de hengelsportvereniging WF groter is geworden. Zo zien we dit jaar al 4 concour sen Wouter Wuisman aan de top staan en als goede tweede volgen de heren C. Broos en C. Bresser. Het puntenverschil van de eerste tot de zevenentwintigste is erg klein. Slechts enkele pun ten. Na het vijfde concours is het misschien mogelijk om U een voorlopige stand te geven. Verder visten op 11 augustus de hengelaars en biljarters hun jaarlijkse tweekamp in de Vlaar dinger Vaart. Dit seizoen is ook al weer ere veel voer uitgeprobeerd in diver se samenstellingen maar de kosten zijn ook dit jaar hogei dan de vangsten, dus ook dil keer geen receptvoer. U moei eens informeren bij de heer C Broos. Hij is altijd bereid U te helpen. U vindt hem tijdens schafttijd in de kantine Machi nefabriek. Bij de heer D. Ritter kunt U infor meren naar voer uit eigen keu ken. Erg goed en goedkoop! De vereniging heeft wederom nieuwe aanmeldingen gekregen waaronder zeer goede zoals de heer W. v. d. Pijl. Ook zijn er die bedankt hebben o.a. door ver huizing. Maar het totaal aantal leden is gelijk gebleven. De secr. H.S.V. - WF P. Kop

Wilton Fijenoord Nieuws | 1979 | | pagina 22