WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Redactie-commissie: Jhr. ir. R. F. P. Röell, Voorzitten M. Engin; G. Gort; drs R. A. Kol- lewijn; S. J. Loos; Ing. J. Noordewier; Ing. M. C. Oranje; W. J. van Schellebeek; M. van Vliet, eindredacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; W. Pols; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: Mevrouw Scholten-Van der Eijk, echtge note van de Minister van Defensie, doopt de Philips van Almonde. De heren Zipp en Stikker (v.l.n.r.) kijken goedkeurend toe. 1 Mevrouw C. M. Scholten doopt "Philips van Almonde" 13 Doelmatigheid/Efficiency Licht uit, spaar stroom 4 Officiële mededelingen 14 Punt 1: veiligheid 5 KRI. "Fatahillah" tijdens veel vlag vertoon overgedragen 15 Uitreiking Ir B. Wilton-prijs op Bedrijfsschool Uitwisseling 7 "Thuisfront onontbeerlijk voor man in het bedrijf" 16 Sportochtend Bedrijfsschool 1 Dankbetuigingen 8 Jubilarissen van de maand 17 Eindexamens 1979 10 "Schiedam drijft op Scheepsbouw" 18 "Vaardigheid hangt samen met 11 Modificatie radarmast "Fosna" 12 Dokbeurt voor "Gravelines" Aanvaringsschade "Kalliopi A" gerepareerd 19 In memoriam Personalia 20 Vereniging WF Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronver melding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het septembernummer dient vóór 10 septem ber in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1979 | | pagina 2