Anglo-Nederlandse contacten Personalia Dankbetuigingen 15 Naast de traditionele uitwisse ling van 6 van de Wilton- Fijenoord-jongeren met hun 6 Britse collega's, die zich op het moment van het schrijven van deze copie, in zowel Liverpool en Wrexham (Wales) als in East- Kilbridge en Glasgow afspeelt, is er nog de uita isseling, van de "Beste leerling van het jaar". Voor het derde jaar kozen zowel de Wilton-Fijenoord- Bedrijfschool als de Cammell Laird Training Centre in Liver pool hun beste leerling. "Onze" man was, zoals U zich nog her innert de leerling bankwerker Sjaak van der Hoek, nu werk zaam bij baas Schot, Standaard Fregatten. Zijn partner, rechts op de foto, arriveerde maandag 3 septem ber voor een 14-daags bezoek aan Schiphol, waar hij door Sjaak werd afgehaald. Voor Pe ter Brainwood uit Liverpool, be gon een programma van aktivi- teiten op de werf en in de Be- drijfsschool, met op de 2 vrijda gen van zijn verblijf, de excur sies van de "grote broers" naar Amsterdam, K.L.M. - rondvaart e.d., en naar de firma Lips in Drunen tijdens het verblijf in het WF - Vormingscentrum te Hilva- renbeek. Het was een heel ple zierige vent die op ons allen een fijne indruk maakte. Nu is Sjaak met Peter mee naar Liver pool om zijn aandeel in de Ir. Bart Wiltonprijs te oogsten. Wij zullen in een volgend nummer Sjaak zelf aan het woord laten om van zijn belevenissen te ver halen. In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: J. H. Koers administrateur 10-9-1979 C. Luthart mag./exp.-bediende 30-9-1979 A. B. Blogg administrateur 30-9-1979 Eervol ontslag in verband met vervroegd uittreden is per 30 september 1979 verleend aan: W. H. van den Berg montagebankwerker J. J. Stok plaatwerker A. Troeleman afdelingsbaas A. F. Ver afdelingsbaas E. Nijman lichtdrukker 30-9-1979 WILLY WILTON FONDS Ontvangen in verband met de verkoop van oud materiaal in de maanden juni en juli 1979, een bedrag van f 934,—. Dankbetuigingen ontvangen i.v.m. het 40-jarig jubileum van: L. Versluis B. Borgstijn Dankbetuigingen ontvangen i.v.m. het 25-jarig jubileum van: J. F. den Houting A. Batz J. F. M. v. d. Velde T. van Eek R. Flohr Mevr. T. Lammers-Groeneveld Dankbetuigingen ontvar.gen i.v.m. afscheid wegens ver vroegd uittreden van: A. Troeleman

Wilton Fijenoord Nieuws | 1979 | | pagina 17