WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Redactie-commissie: Jhr. ir. R. F. P. Röell, Voorzitter; M. Engin; G. Gort; drs R. A. Kol- lewijn; S. J. Loos; Ing. J. Noordewier; Ing. M. C. Oranje; W. J. van Schellebeek; M. van Vliet, eindredacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; W. Pols; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand Gezicht vanuit de lucht op Wilton Fijenoord. 1 KIM-reünisten uit Indonesië bezoch ten Wilton-Fijenoord Indonesische PAL-delegatie bezocht Wilton- Fijenoord 2 "Jubilarissen toonaangevend in samenwerkingsverband WF" 4 Jubilarissen van de maand 6 "Lang dienstverband weerspiegelt verantwoordelijkheidsgevoel en loyaliteit" 7 Onderhoudswerk aan "Bulgaria" "Pitsstop bij WF" 8 Chinees bezoek 9 "Yangcheng" onderging dokbeurt 10 Hoofdcondensor "Hitra" gerepareerd WF nam "Krusevac" en "Sea Har mony" onder handen Grote beurt voor "Atlantic Crown" 11 Punt 1: veiligheid Doelmatigheid/Efficiency 13 Bedrijfsschool verwelkomde nieuwe WF-ers Zevende uitwisseling met Britse jongelui ging goed van start 15 Anglo-Nederlandse contacten Personalia Dankbetuigingen 16 In memoriam 17 "Bij een marathon ga je tot aan de grens van je vermogen" 18 Vereniging WF Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronver melding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het oktobernummer dient vóór 10 oktober in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1979 | | pagina 2