Villa Wilton voor oude "bekenden" 15 Vereniging Afd. Zwemmen Op 28 maart a.s. zijn er weer enige bestuursleden aan de beurt om af te treden en wel me vrouw Diepstraten, secretaris, niet herkiesbaar en de heer Gunnewegh, penningmeester, wel herkiesbaar. Voor het zwemmen op vrijdag, algemeen uur voor personen boven 14 jaar, zijn aangetrokken mevrouw Schenk en de heer Van Dijk voor hen die zwemles willen hebben (kosten f 9,- per maand). Voor de dinsdaguren, 17.15-18.00 en 18.00-18.45 uur is tot algemeen leider benoemd de heer H.J. v.d. Nagel. Op deze uren wordt gezwommen voor de diploma's B t/m 4. Verder moet nog vermeld wor den dat er dit jaar voor het eerst een vakantiestop wordt gehou den: laatste les op zaterdag 28 juni en eerste les op dinsdag 19 augustus. Vakantiestop geldt niet voor de vrijdagavond. Het bestuur. Als reactie op het verhaal over de Villa WF in ons vorige num mer ontvingen wij van een geïn teresseerde lezer, de heer Mul der van de afdeling Begroting Reparatie, een oude foto van de Villa uit 1947, genomen ter gele genheid van het afscheid van de heer ir. G. de Vries. Ouderen onder ons herkennen daarop nog wel gezichten van de toenmalige functionarissen, waaronder natuurlijk behalve de heer De Vries de heren Willy, Bart en Hans Wilton, Van Za- nen, Van Dalen, Romer, Keyzer en Zinkweg. De heer De Vries was Hoofdingenieur Werktuig bouw en kwam in 1903 in dienst. Hij verliet het bedrijf op 31 mei 1947. Het leek ons voor die groep van lezers wel aardig de foto alsnog af te drukken.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1980 | | pagina 17