WILTON FIJENOORD NIEUWS s Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Redactie-commissie: Jhr. ir. R. F. P. Röell, Voorzitter; G. Gort; G. Haleplioglu; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; Ing. J. Noordewier; Ing. M. C. Oranje; W. J. van Schellebeek; M. van Vliet, eindredacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; W. Pols; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: Een aardige bijzonderheid van de "Long Beach" van Sea Land Service - hier in ons dok 8 - is dat het achterschip met de machi nekamer dateert van 1945. In 1966 werd hieraan een geheel nieuw voorschip be vestigd. 1 Officiële mededelingen Overleg-vergadering WF kreeg nieuwe voorzitter 2 Gesprekken over internationale karakter van Wilton-Fijenoord 3 "Lisnave-werf logisch gevolg van WF-evolutie" 7 "Mensen wekken met goede outillage bedrijf tot leven" 8 Snelle dokking "Norstar" 9 Behoorlijke huidschade "Lake Anja" Dankbetuigingen Personalia 10 Part 6 van Salm-project afgeleverd Veel werk voor afdeling Reparatie 12 Vertoning WF-journaal 1979 In memoriam 13 Openbare lessen Bedrijfsschool op zaterdag 29 maart a.s. 15 Villa Wilton voor oude "bekenden" I Vereniging WF Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronver melding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het maartnummer dient vóór 10 maart in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1980 | | pagina 2