Verslag Jaarvergadering Harmonie Wilton-Fijenoord Openbare lessen 1980 W1 24 Op 29 maart heeft de Harmonie haar jaarlijkse ledenvergade ring gehouden. Na de opening van de voorzit ter de heer J. Vos werd overge gaan met de huldiging van de jubilarissen. Dit jaar waren er 8 leden die een jubilea te vieren hadden. J. Jongebreur en K. Boxhoorn (25 jaar); P. Das, E.A. Rissema en W. Wouters (121/2 jaar); Mej. C. v. Leeuwen, mevr. A. Rissema-Jongebreur en mevr. R. Wouters-v. Duivenbode (elk 10 jaar). In zijn toespraak heette de voorzitter de dames Boxhoorn en Jongebreur in het bijzonder welkom, zij waren uitgenodigd in verband met het zilveren ju bileum van hun echtgenoten. Hierna richtte de voorzitter zich tot de jubilarissen en dankte ie der voor het werk, dat zij had den gedaan in het belang van onze Harmonie. Hierna ontvin gen allen een aandenken uit handen van onze Promotor H. Roozendaal. Voor de heren J. Jongebreur en K. Boxhoorn was een zilveren speld aangevraagd bij de K.N.F. Deze werd hen uitge reikt door de heer A. v.d. Zou- wen in zijn kwaliteit als bestuurder van de afd. Zuid- Holland der K.N.F. De beide dames ontvingen een fraai boeket bloemen. Hierna werd de heer P. v. Vliet in het zonnetje gezet, omdat hij in de periode dat de Harmonie zon der dirigent was, dit zo perfect heeft opgevangen. Onder zijn leiding werd op 22 maart een uitstekend concert verzorgd in de Stadsgehoorzaal te Vlaar- dingen. Het punt ingekomen stukken werd hierna afgehandeld. Nadien werd de Notulen van de vorige vergadering voorgelezen en goedgekeurd. De jaarverslagen van de secre taris en penningmeester wer den onder dankzegging goed gekeurd. Het verslag van de Kascontro lecommissie werd bij monde van de heer W. Wouters mede gedeeld. Het bleek, dat alle be scheiden bij de penning meester uitstekend in orde wa ren. Het aftredende lid F. Putter werd door de voorzitter be dankt voor het werk als com missielid gedaan. In zijn plaats werd gekozen mevr. A. v.d. Zouwen-v. Vliet. Volgende punt Bestuursbeleid. Op het beleid waren geen op of aanmerkingen. Nu volgde de bestuursverkie zing. Aftredend waren de 1ste voor zitter en 2de secretaris. De af tredende bestuursleden 1ste voorzitter J. Vos en 2de secre taresse mej. M. v.d. Haak had den zich herkiesbaar gesteld. Er waren geen tegenkandida ten gesteld, zodat beide herko zen werden. Volgende punt op de agenda vermeldde mededelingen van het bestuur. Door de voorzitter werd hierbij het vaststaande programma voor het komende jaar uiteen gezet. Van de rondvraag maakten ve le leden gebruik. Na de beant woording van de gestelde vra gen sloot de voorzitter deze zeer geanimeerde vergadering. Het bestuur der Harmonie is nu als volgt samengesteld: 1ste voorzitter J.Vos 1ste secretaris W. Rissema penningmeester J. Oostlander 2de voorzitter C. v. Kapel 2de secretaris M. v.d. Haak bibliothecaris B.E. Trooster Alg. adjunct J. Jongebreur Indien u inlichtingen wenst over de Harmonie Wilton- Fijenoord kunt u die ontvangen van onze secretaris, het adres luidt: W. Rissema, Albardastraat 3, Tel. 010-70 67 44, 3119 PA Schiedam. Op het bedrijf via toestel 3614. EEN SUCCES!! Op een sombere, dreigende za terdagochtend, met door wind kracht 7 voortgezweepte don kere wolken, stond om 8.00 uur een aantal Bedrijfsschool- leerlingen bij de kapot gesla gen en op de grond geknakte 31/2 meter grote houten pop pen, die met vlaggen versierd als welkom de middag ervoor waren neergezet. Hun gezichten waren even ver drietig als het weer en de uit drukking in woord en gebaar verraadde zonder mankeren het equivalent van "waarde loos". Maar leerlingen noch leraren werden door het publiek teleur gesteld. Integendeel! Onze be zoekers hadden kennelijk huis en haard verlaten, de regen en wind getrotseerd om op die za terdagmorgen 29 maart iets prettigs, iets interessants te gaan doen. En in de gebruikelij ke drommen arriveerde men op de Bedrijfsschool, waar de klanken van de musicerende Jeugdharmonie van Wilton- Fijenoord zich mengde met de geuren van boorolie en koffie. De kantine-bezetting schonk o.m. ruim 850 koppen koffie.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1980 | | pagina 26