WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Redactie-commissie: Jhr. ir. R. F. P. Röell, Voorzitter; G. Gort; G. Haleplioglu; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; Ing. J. Noordewier; Ing. M. C. Oranje; W. J. van Schellebeek; M. van Vliet, eindredacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; W. Pols; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: De "Malahayati" op proefvaart. (zie pag. 3) 1 Nieuwe ambassadeur uit Indonesië bracht bezoek aan WF 2 Geanimeerde receptie bij vertrek directeur Bos en komst directeur Sluis Juridische overdracht van KRI. "Malahayati" 3 Geslaagde proefvaart van "Malahayati" 8 Surveybeurt voor "Aurora" "Eraclide" werd "Wisteria" 9 Huidschade "Gem 61" I "Oceanic" en "Walchand" bij WF 10 "Alle zeilen bijzetten ter wille van marktpositie" 12 Jubilarissen van de maand 14 De heer J.B. Krijthe 25 jaar in dienst 15 "Lange dienstverbanden: een bewijs van goede relatie" 16 Enthousiasme en fijne sfeer succes formule van Gemengd Koor WF 18 Flarmonieus concert van Harmonie in Stadsgehoorzaal 19 Punt 1: veiligheid 21 28ste WF-Bedrijfsjournaal zat vol variatie 22 Dankbetuigingen Willy Wilton Fonds 23 Personalia In memoriam 24 Verslag Jaarvergadering Harmonie Wilton-Fijenoord Openbare lessen 1980 Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronver melding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het meinummer dient vóór 10 mei in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1980 | | pagina 2