Geanimeerde receptie bij vertrek directeur Bos en komst directeur Sluis Juridische overdracht van KRI. "Malahayati" Op 5 maart jl. vond in de kanti ne Hoofdkantoor een geani meerde receptie plaats in ver band met het vertrek van direc teur W. Bos, die een functie bij RSV aanvaardde en de komst van directeur ir B.J.A. Sluis naar Wilton-Fijenoord en RDM. In het februari-nummer van het WF-Nieuws informeerden wij de lezers daaromtrent al uit voerig. Links op de foto neemt direc teur Van Eyk van Turbo Blower Service afscheid van het echt paar Bos. Rechts feliciteert de voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fabrieken Rot terdam en Beneden-Maas, de heer ir B. Wilton, de heer en mevrouw Sluis. Tijdens een bijeenkomst in de directiekamer heeft vrijdag morgen 21 maart jl. de juridi sche overdracht plaatsgevon den van het tweede door ons gebouwde korvet voor Indone sië, de "Malahayati", ons bouwnummer 810. Bij dit ge beuren waren onder andere aanwezig van het TNI/AL-team in Nederland de eerstverant woordelijke man, kolonel Yatid- jo, en de plaatsvervangend am bassadeur van de Republiek In donesia in Nederland, de heer Garnawan Dharmaputra. Voor RSV was aanwezig de heer ir K.G. van Wijngaarden en voor WF o.a. de heren W. Zipp en M. Visser. Na het tekenen van het proto col in de directiekamer beleg den de Indonesiërs een sober vlagwisselingsgebeuren aan boord met daaraan verbonden een religieuze rijsttafel. Kolo nel Yatidjo gaf na het wisselen van de vlag het commando over aan Luitenant-kolonel Su- parto. Een en ander gebeurde in een hartelijke en vriend schappelijke sfeer. De ceremoniële indienststel- ling zal op latere datum in Den Helder plaatsvinden.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1980 | | pagina 4