Volleybalteams Reparatie en leraren Bedrijfsschool streden op het scherp van de snede De Reparatieploeg poserend met de z.g. „Mulder-mascotte" "Alert, mannen, alert...!", klinkt het uit het achterveld van het volleybalteam van de afde ling Reparatie. Gespannen turen,de mannen naar de andere kant van het net, waar een speler van het le- rarenteam van de Bedrijfs school bezig is met zijn uitge kiende service een flinke pun- tenreeks op te bouwen. Plaats van handeling was op maan dagavond 28 april jl. de sport zaal van de Bedrijfsschool, waar het Reparatieteam klop kreeg in de volleybalwedstrijd tegen de leraren van de school. De mannen van de Reparatie hadden het zich allemaal zo an ders voorgesteld. Uit het tien jaar geleden ontstane trim- groepje, was immers in de loop der jaren een geroutineerd vol leybalteam gegroeid, dat op leuke successen kon bogen. Zo wist men' vijf jaar geleden in Hoog Catharijne te Utrecht een fraaie tweede plaats te beha len tijdens een groot toernooi in RSV-verband. Bovendien had men vorig jaar met succes gestreden tegen de leraren van een plaatselijke scholenge meenschap. Om het wedstrijd ritme niet te verliezen daagde men de trimclub van de leraren van onze Bedrijfsschool uit voor een wedstrijd. Het zou on getwijfeld een "makkie" wor den, zo dacht men bij de Repa ratie, met de eerder genoemde glanzende successen nog in het achterhoofd. Strijdlust Men moet het team van de Re paratie nageven, dat zij de za ken professioneel aanpakt. De leraren, die in eenvoudig en zeer gevarieerd sporttenue wachtten op het begin van een - naar zij aannamen - lekker ont spannende partij, waren met een aangeslagen toen de repa ratieploeg gewapend met aller lei dure attributen zoals knie-en armbeschermers en geladen met een enorme dosis strijd lust, de kleedkamer betrad. De Reparatie had bovendien een schare fanatieke suppor ters meegebracht en ook was de fotograaf gewaarschuwd om de zekere victorie te vereeu wigen. Met luid gebrul stortte de Reparatie zich in de strijd, gesteund door de supporters, waarbij vooral de heer Mulder met zijn toeter zorgde voor een echt "Europa Cup sfeertje". In het hele gebeuren was duide lijk de WF-scheepsreparatie fi losofie te herkennen: meteen de zaken flink aanpakken, ge richt op een snel resultaat. Het gevolg was dan ook dat de to taal overdonderde leraren al na enkele minuten tegen een 12—3 achterstand aankeken. Een schip repareren is echter heel wat anders dan een volley balwedstrijd. De leraren spelen namelijk tussen de middag weieens tegen de leerlingen en hebben zodoende de speltech niek aardig ontwikkeld. Toen men eenmaal over de schok van dat lawaaierige begin heen was, kwam die techniek duide lijk aan het licht. Rustig bouw den de leraren hun combina ties op en al spoedig bleek dat het Reparatieteam ook haar zwakke kanten had. Gevolg: de leraren pakten de eerste set met miniem verschil tot grote ontsteltenis van de repara teurs. Het team van de Bedrijfsschool in de aanval

Wilton Fijenoord Nieuws | 1980 | | pagina 12