Sfeer en spanning bij WF tennis-toernooi 19 C.H. Ruseier ere-lid der Harmonie Wilton-Fijenoord Op zaterdag 5 juli heeft de heer C.H. Ruseier in het bijzijn van zijn echtgenote in het repetitie lokaal van de Harmonie het ere-lidmaatschap ontvangen. Aanleiding hiervoor was dat de heer Ruseier zijn functie als se cretaris van het Hoofdbestuur heeft neergelegd. De Harmonie heeft gemeend hem op deze wijze te eren voor het vele werk, dat hij in genoemde functie heeft verricht. Onder de aanwezigen, die deze uitreiking meemaakten, waren de heer Ir. B. Wilton als ere voorzitter van de Harmonie en de heer F. Hofstee als afge vaardigde van het Hoofd bestuur. Verder de leden van de Harmo nie, voor zover ze niet met va kantie waren. Tijdens zijn rede sprak onze voorzitter J. Vos de heer Ruse ier in bloemrijke taal toe, waar na hij de ere-voorzitter, Ir. B. Wilton, verzocht de aan deze onderscheiding verbonden oor konde met insigne aan het nieuwe ere-lid te overhandigen. Op de hem eigen wijze schetste onze ere-voorzitter de heer Ruseier, waarbij hij duide lijk liet uitkomen welke kwali teiten deze als chef Correspon dentie van de afdeling Repara tie en als secretaris van het Hoofdbestuur aan de dag heeft gelegd. Hierna werd door de heer Wil ton de oorkonde overhandigd en het insigne opgespeld. Mevrouw Ruseier mocht een fraai boeket bloemen in ont vangst nemen. In zijn dankwoord liet de heer Ruseier blijken, dat deze onder scheiding voor hem zeer veel betekende. Hij hoopte dat zijn echtgenote en hij nog vele ja ren getuigen mogen zijn van de successen die de Harmonie in de toekomst hoopt te kunnen boeken. Hierna bleef men nog gezellig enige tijd bij elkaar. JEUGDHARMONIE OPROEP VOOR NIEUWE LEDEN Evenals in voorgaande jaren bestaat ook thans de gelegen heid voor jeugdige belangstel lenden om zich op te geven als leerling bij onze jeugdharmonie. Bij voldoende deelname kunnen wij dan in het komende najaar weer met een nieuwe begincur- sus starten. Aldus willen wij trachten ons huidige jeugdorkest dat thans ca. 30 leden telt uit te breiden. De opleiding van de leerlingen geschiedt onder auspiciën van de Rotterdamse Muziekschool door ervaren leerkrachten. Wij vestigen er de aandacht op dat er voor de leerlingen aan de- re opleiding geen kosten ver- oonden zijn. Een reden te meer dus om van de mogelijkheden die hier geboden worden te pro fiteren. In aanmerking komen jongens en meisjes in de leeftijd van 10 t/m 16 jaar van wie een van de huisgenoten bij ons bedrijf werkzaam is. Tevens wijzen wij er op dat ook de mogelijkheid bestaat toe te treden tot onze groep van leerling-tamboers. Musiceren is een mooie en nut tige vrijetijdsbesteding en dat de jeugd hiervoor nog steeds belangstelling heeft, is reeds meerdere malen bewezen. Wij rekenen er op ook thans niet teleurgesteld te worden. Wij roepen alle belangstellenden op, zich aan te melden door on derstaand strookje ingevuld in te zenden aan ons secretariaat W. Rissema, Albardastraat 3, Schiedam, telefoon 70 67 44. Na inzending zult u dan spoedig iets van ons horen. Naam en voornamen voluit: Seboortedatum: Straat en huisnummer:Tel.: A/oonplaats:Postcode: Naam en voorletters van de huisgenoot die bij het bedrijf werkzaam Administratienummer: Terwijl de televisiebeelden van de finalepartij tussen Borg en MacEnroe op Wimbledon, ten- nisminnend Nederland aan de buis gekluisterd houden, wordt ook op het tennispark van WF verbeten strijd geleverd. Door de vereniging is een onderling toernooi georganiseerd, waar van op deze zaterdagmiddag de halve finales en de finale worden afgewerkt. Hier echter geen horden gillende meisjes, die bij elke actie van hun idolen in vuur en vlam raken, maar een handjevol toeschouwers, dat op het terras van het club gebouw geniet van de zon -toch al zo schaars tegenwoordig -en tennis, dat zeker de moeite waard is. Het is heerlijk toeven op het tennispark WF, een prachtige accommodatie omgeven door veel groen, met een clubge bouw, dat van alle gemakken is voorzien. Het geheel maakt een prettige indruk en is goed on derhouden. Voordat het ware geweld in de halve finales gaat losbarsten, wordt er op twee banen door leden van de club naar hartelust getennist. Van tijd tot tijd wordt er gewisseld, zodat iedereen die een balletje wil slaan ook werkelijk aan bod komt. Steeds als iemand de baan verlaat, zorgt hij ervoor dat deze er weer keurig bij ligt voor de volgende speler. Door een net, dat aan een stok is be vestigd, over de baan te slepen, wordt deze gladgestreken voor de volgende partij. Eer Nadat in de voorronde en kwartfinales afgerekend werd met eerdere tegenstanders, hebben Jos Zoetmulder, Ger Kramer, Jan Kooiman en Leo Kühn zich weten te plaatsen voor de halve finale. Drie prij zen zijn er te verdienen. Geen gigantische geldprijzen, zoals op Wimbledon, waar de strijd tussen Borg en MacEnroe uit groeit tot een ware happening, maar een lekker stuk zeep of een hartversterkertje. Om die prijzen is het de vier bo vengenoemde heren niet te doen. Er wordt duidelijk gestre den om de eer. Dat doet men behoorlijk fanatiek, want als na het inslaan een flinke tik op een bel het begin van de partij- Klaar voor de return

Wilton Fijenoord Nieuws | 1980 | | pagina 21