Vier WF-ers slaagden voor diploma kraanbesturen Dagje Amsterdam droeg bij tot geslaagde uitwisseling "On the go" met V O: 6 Blij met het diploma "De gecompliceerdheid van het bedrijfsleven en de appara tuur die men tegenwoordig ge bruikt, zijn er de oorzaak van dat praktijkervaring en hand vaardigheid niet langer vol doende zijn om een vak goed uit te voeren. Er komt tevens ruimtelijke inzicht en veel theo retische kennis aan te pas. Daarom is het een goede zaak dat u dit diploma heeft weten te behalen". De heer Verkade reikt de diploma's uit Het hoofd van de afdeling Ma terials Management, de heer C. Verkade, zei dit op woensdag middag 10 september jl. tijdens de feestelijke uitreiking van het diploma kraanbesturen aan vier medewerkers van WF. "Een diploma-uitreiking is al tijd een prettige gebeurtenis. Het bezitten van een diploma betekent niet aileen dat u een goede prestatie geleverd heeft, maar toont tevens aan, dat u bewezen heeft over de praktische- en theoretische kennis te beschikken, die no dig is voor het vervullen van be paalde functies". De heer Verkade onderstreep te, dat deze diploma's ook voor het bedrijf van groot belang zijn. "WF is erbij gebaat men sen in dienst te hebben, die hun vak goed verstaan. Dat geldt zeer zeker voor kraanrij ders. Om de concurrentie het hoofd te kunnen bieden, moe ten we kwaliteit leveren en op tijd". Na de afdeling Vorming Opleiding, met in het bijzonder de heer Westerduin, te hebben bedankt voor alle inspannin gen, die mede hadden geleid tot dit succes, ging de heer Verkade over tot het uitreiken van de diploma's. Hij hoopte dat het bezit van dit diploma de kraanbestuurders zou stimule ren bij het doen van hun werk bij WF. De namen van de vier geslaagden zijn: de heren A. Folkers, E.H. Maatsen, A. Smal, K. v.d. Zand. "Zeg, jullie hoeven niet achter in te gaan zitten. We zijn niet allemaal van die slechte chauf feurs". Het Engels van de jon ge Wilton-Fijenoorder klinkt perfect. Kennelijk werpt de jaarlijkse uitwisseling tussen werkende jongeren van WF en East Kilbride en Merseyside haar vruchten af. Om kwart voor acht staat op vrijdagmor gen 5 september de touringcar klaar voor de kantine Hoofd kantoor. Vandaag vermeldt het programma de "Amsterdam dag" met bezoeken aan de bloemenveiling te Aalsmeer en de KLM. De stemming tussen de WF-ers en hun Britse gasten

Wilton Fijenoord Nieuws | 1980 | | pagina 8