Installatie leerlingenraad WF vond plaats in Rijnmondhuis 10 Leo Vlasblom Hans van Gerdingen Arno Groeneweg Ron Hoogenboom Henk Löke John van Leeuwen Anne Vink Arné Zwaai Paul de Haan Stefan Smits SCHEEPSCONSTRUCTIEWERKEN Casper van Eijk Ron Simons Dennis Gemin Peter Scheli Ronald de Haan PIJPEN BEWERKEN Jamil Abu Hunein Johan van der Bend Sjaak van Dorp John van't Hoenderdaal Peter Vroege Mitjan Schapkun Rob Koets Marcel Merckens Willem van de Merwe Gert-Jan van Konijnenburg Tom Letterman Wim Zagwijn Bert Pronk Henk van der Schans MACHINE-BANKWERKEN Jamal Abu Hunein Eef Bravenboer Erwin Huiskens Jimmy Bartes Rotterdam (Hoogvliet) Rotterdam Schiedam Schiedam Schiedam Schiedam Schiedam Rhoon Spijkenisse Spijkenisse Schiedam Schiedam Rotterdam Rotterdam Maassluis Vlaardingen Vlaardingen Vlaardingen Vlaardingen Vlaardingen Vlaardingen Rotterdam Rotterdam Rotterdam Schiedam Schiedam Schiedam Poortugaal Rozenburg Rob van Loenen Ger van der Meer Kees Schrader Ton van de Ent Arthur Snoek León Snoeren René Marrevee Wilko Schenk Wim Keijzer BOOGLASSEN Ger Cornelisse Jaap de Goede Jan de Korte Jan Adriaanse Ron Boes Gerhard Hofman Rotterdam Rotterdam Rotterdam Rotterdam (Hoogvliet) Rotterdam (Hoogvliet) Rotterdam (Hoogvliet) Schiedam Schiedam Maasland Vlaardingen Vlaardingen Rotterdam Rotterdam Schiedam Rozenburg VOORTGEZETTE OPLEIDING BEMETEL SECTIEBOUW EN AFSCHRIJVEN IN DE SCHEEPSBOUW Eric van Wijk Martin Alers Fred Weeder Tom Heesbeen Ron Pronk Jan v.d. Windt Dik v.d. Wel Peter Breevaart Vlaardingen Rotterdam Rotterdam Schiedam Schiedam Schiedam Spijkenisse Rozenburg Vlaardingen Vlaardingen Vlaardingen Rotterdam VOORTGEZETTE BEROEPSOPLEIDINGEN BEMETEL MACHINEMONTEUR Wim Ardon Rotterdam CONSTRUCTIE- EN APPARATENBOUW Mehmet Dural Schiedam De prachtige vergaderzaal van het Rijnmondhuis te Rotter dam vormde op woensdag 29 oktober jl. de sfeervolle entou rage rond de installatie van de leerlingenraad van de WF- bedrijfsschool. Als gasten van het Openbaar Lichaam Rijnmond werden een aantal jeugdige WF-ers met de heren Valk, Van de Geer, Westerduin en De Bie als verte genwoordigers van de school leiding en de heren Potuyt en De Puy van de WF Veiligheids dienst, van harte welkom gehe ten door het hoofd van de afde ling Voorlichting Rijnmond, de heer De Boer. Deze wees op de centrale plaats, die het Openbaar Li chaam Rijnmond in het Water weggebied inneemt en dat in de toekomst nog meer zal gaan doen als Rijnmond officieel een nieuwe provincie wordt. In dit verband hoopte hij, dat de leerlingen van de WF- Bedrijfsschool zich de weg naar het Rijnmondhuis zouden blijven herinneren. Na een overzicht van het pro gramma gegeven te hebben, gaf de heer De Boer het woord aan de chef Vorming en Oplei ding WF, de heer Valk, die erg blij was, dat de installatie van de leerlingenraad bij Rijnmond - immers ook een lichaam met gekozen leden - kon plaatsvin den. Veel waardering had hij voor de hier verzamelde klasse oudsten en assistent klasse oudsten. "Jullie zijn niet uit de weg gegaan voor een extra taak, want je hebt op je geno men om een verbinding te zijn tussen leerlingen en de school leiding. Als klasse-oudste ken je het klimaat en is het je taak om voorstellen van je collega's naar voren te brengen. Ook dien je zaken die tijdens verga deringen van de leerlingenraad aan de orde komen, te bespre ken met je achterban, die je nauwlettend in de gaten houdt". Badges Hierna volgde de feitelijke in stallatie, waarbij aan de as sistent klasse-oudsten en de klasse-oudsten respectievelijk gele en rode badges werden uitgereikt als teken van hun waardigheid en als herinnering aan dat stukje extra verant woordelijkheid. Het hoogtepunt van de dag was natuurlijk de verkiezing van de schooloudste, die te vens de vice-voorzitter is van de leerlingenraad. Voor deze functie kon gekozen worden uit drie kandidaten: Re ne Nederlof, Andries Frederik en Klaus Meijer. Nadat de stembriefjes waren ingevuld en ingeleverd werd het stil in de zaal. Wie zou als nieuwe school-oudste uit de bus ko men? Het werd al snel duide lijk met een overgrote meer derheid (13 van de 20 stemmen) werd Klaus Meijer winnaar. An dries Frederik eindigde als tweede en werd daarmee assistent-school-oudste. Het volgende punt op het pro gramma was de installatie van ^e veiligheidsinspecteurs. De ze ceremonie werd verricht door de heer Potuyt. "Veilig heid in de school is een zaak van samen doen. In je eentje zul je niet veel kunnen uitrich ten. Het komt aan opo samen werking. Naast de leraar kun je

Wilton Fijenoord Nieuws | 1980 | | pagina 12