Vereniging JAARVERSLAG HOOFDBESTUUR 18 kVJ a Het einde van wederom een jaar naakt en op het moment dat deze regelen onder uw ogen komen ma ken wij ons op om het jaar 1980 af te sluiten en het nieuwe jaar 1981 te gaan beginnen. De traditie getrouw blikken wij dan om teneinde ons te bezinnen op hetgeen is geweest en hoe wij vaak lering kunnen trekken uit za ken die eventueel verkeerd moch ten zijn gegaan en hoe wij dit in de toekomst kunnen verbeteren, want dat is toch de zin van het tel ken jare opnieuw beginnen. Het Hoofdbestuur onderging in 1980 één wijziging en wel door het feit, dat de heer Van Oppen zich door de omstandigheden gedwon gen niet opnieuw verkiesbaar kon stellen. Zijn plaats werd ingeno men door de heer J. Kemink, zodat het bestuur thans weer voltallig is. Wat de verenigingen zelf betreft laten wij ze hierna gaarne aan het woord teneinde tot in details te kunnen vertellen hoe hun weder waardigheden in het afgelopen jaar zijn geweest, waarbij wij slechts enkele punten kunnen re veleren die ons als Hoofdbestuur het meest zijn opgevallen. De Harmonie gaf op 22 maart 1980 in de Stadsgehoorzaal te Vlaardin- gen weer het jaarlijks concert, dit maal onder leiding van de nieuwe dirigent de heer J. Gruter en zette daarmede de reeks van succesvol le concerten voort, hetgeen na het afscheid van de vorige dirigent, de heer Fokkema, een alleszins be moedigend teken is. Op 31 mei haakte de afdeling Voetbal af om na een daverende manifestatie in het centrum van de stad een nieuw leven te gaan beginnen en wel onder de weidse naam van Olympus Schiedam. Zo als wij reeds eerder schreven, wij hebben hen node zien gaan, doch wij wensen deze nieuwe vereni ging alle succes toe onder hun nieuwe banier en wij zijn ervan overtuigd dat zij onder leiding van hun kloeke bestuur nog hoge ogen zullen gooien in de gelede ren van de KNVB. Bij de afdeling Zangkoren was er reeds op 3 januari groot feest daar hun presidente, Mevr. van Slie- drecht, het feit herdacht dat zij reeds 25 jaar deel heeft uitge maakt van het bestuur dezer vere niging, dit naast het normale lid maatschap tijdens een even iange periode. Daarnaast waren er een tweetal heren die reeds 40 jaar lid zijn, alsmede een respectabel aantal dames die 25 jaar lang deel hebben uitgemaakt van deze zoet gevooisde afdeling. De afdeling WAO gaat het nog steeds naar den vleze en over hun wederwaardigheden wordt in het regelmatig verschijnende orgaan verslag gedaan. Naast hun norma le activiteiten worden er eveneens prachtige reizen gemaakt en de kroon tot nu toe is wel geweest de vlieg- en autobusreis welke werd gemaakt door het oostelijk deel der Verenigde Staten in de tweede helft van de maand oktober, waar bij alle interessante punten tus sen New York en Miami werden bezocht. Een pluim op de hoed van de heer Schot, daarbij trouw terzijde gestaan door Mevr. Stolk, die een gezelschap van 160 men sen, verdeeld over vier Greyhound- bussen, op een veilige, gezellige en comfortabele manier duizen den kilometers door de oostelijke Staten hebben geloodst. Wij hebben zoals u zult begrijpen slechts hier en daar een greep kunnen doen uit de activiteiten welke door onze verenigingen ten toon zijn gespreid en indien wij an dere verenigingen niet hebben ge noemd, betekent dit niet dat zij hebben stilgezeten. Integendeel, zij hebben allen, ieder op het ei gen specifieke terrein hun presta ties geleverd en er rest ons slechts een woord van dank uit te spreken ten aanzien van hun besturen, die vele uren hebben op geofferd van hun kostbare vrije tijd om alles te organiseren en soepel te doen verlopen. Eveneens een woord van dank aan hun thuisfront, de dames dus, die hun echtgenoten menige avond hebben moeten missen en die daarvoor begrip hebben kunnen opbrengen, dit tot heil onzer vere nigingen. Besluiten wij met allen die dit le zen bijzonder prettige feestdagen toe te wensen, alsmede een voor spoedige start in het nieuwe jaar 1981. Hoofdbestuur, Vereniging Wilton-Fijenoord JAARVERSLAG AFDELING BILJART Voor de Biljartvereniging was 1980 een rustig jaar, alles liep zo als was gepland. De tweekamp tegen BV Irene in fe bruari was als van ouds gezellig, ondanks de nederlaag die wij le den. In maart werd de driekamp Irene- Amro-WF weer van stal gehaald, de Amro-bank had de langste adem en won dan ook verdiend. Drie nieuwe leden waren dit jaar de aanwinst, één lid bedankte we gens zijn hoge leeftijd van 80 jaar, na 33 jaar lid te zijn geweest. Bestuur en leden bedanken Kees den Outer voor zijn inzet voor de BV en wensen hem nog een pretti ge levensavond. Van de familie Maassen van de Brink ontving de vereniging een prachtige wisselbokaal zodat Wil lem nog lang bij ons in herinnering zal blijven. In de bedrijfs-biljart competitie be haalden wij de derde plaats, in augustus gingen wij weer hen gelen tegen vissers van WF. Er werd aardig gevangen, alleen niet door ons. Desondanks wist H. de Voogt toch de grootste vis te van gen, waarvoor hij een vetlederen medaille kreeg opgespeld, 's Avonds was er prijsuitreiking met bingo en een gezellig dansje. Onze eigen onderlinge competitie was in mei afgelopen. Kampioen werd de heer P. Loopik, goede tweede werd D. Pannekoek en der de werd D. van de Nagel. Het prestatie-tournooi werd ook door P. Loopik gewonnen waar voor hij de mooie Maassen van de Brink wisselbokaal in ontvangst mocht nemen. Het poedeltournooi was voor W. Meeling met 165 poedels. In het clubgebouw werden deze heren feestelijk gehuldigd en een bloemetje voor de dames werd niet vergeten. De nieuwe competitie is 19 sep tember weer gestart, zoals ook de bedrijfs-competitie. Wij wensen allen een prettig seizoen toe. Als sluitstuk wensen wij Directie, Hoofdbestuur en Zuster verenigingen prettige feestdagen en al het goede voor het jaar 1981 Het Bestuur AFDELING BRIDGE Welke bridger in dienst van Wilton-Fijenoord of RSV alsmede huisgenoten, heeft behoefte om in gezellige sfeer elke woensdag avond bridgend door te brengen? Zij die daarvoor in aanmerking wil len komen heten wij welkom in het clubgebouw van WF elke woens dagavond aanvang 20.00 uur. Wat U te wachten staat? Prettige bridge-avonden, met de Kerst een Kerstdrive met voor ie der een prijs en als klap op de vuurpijl rond april 1981 vieren we ons 35-jarig bestaan, waaraan door onze feestcommissie nu reeds wordt gewerkt! Nog geen zin om te komen, toch prettige feestdagen toegewenst en een voorspoedig 1981 door bestuur en leden van "Bridge" club Wilton- Fijenoord. Het Bestuur JAARVERSLAG AFDELING FILATELIE Het afgelopen jaar was voor de af deling Filatelie een jaar zonder veel ups en downs, d.w.z. er waren geen schokkende gebeurtenissen. Alle aktiviteiten waren dezelfde als in voorgaande jaren en werden naar behoren afgewikkeld. Nieuwtjesdienst, rondzendingen, veiling verheugden zich in dezelf de of soms zelfs grotere be langstelling. Een aantal personen verliet onze vereniging, waartegen anderen zich weer aanmeldden, zodat het ledenbestand nagenoeg op het zelfde peil bleef. Alleen de inzendingen van eigen leden voor de rondzending bleven wat achter, reden waarom wij u nogmaals willen opwekken ook hieraan deel te nemen. Denkt u nu niet dat wanneer u alleen in uw ogen eenvoudig goed te koop aan biedt, dat niemartd dat wil hebben, want de meeste nieuwe leden en soms ook wel de leden, die al lan ger verzamelen, hebben wel dege lijk belangstelling, vooral als u wat aantrekkelijk prijst. Trouwe in zenders zullen u dat beamen. Tegen de tijd dat u deze woorden leest is weer een schriftelijke vei ling aan de gang en hopen we weer op een goede inzending en uiteraard een behoorlijke verkoop, evenals andere jaren. Als alles naar wens verloopt kunnen de toe gewezen kavels nog vóór het ein de van het jaar worden afgeleverd. Het afhalen van zegels die via de nieuwtjesdienst in abonnement worden geleverd laat nog wel eens wat te wensen over. Verschillende leden laten deze zegels maanden staan en zelfs als ze de afrekening hebben gekregen, komen ze nog niet afhalen. Dat men dan zonder meer er vanuit gaat dat de afreke ning goed is, geeft of weer dat het vertrouwen in ons goed is, of geeft blijk van een grote gemakzucht. Het achterblijven van niet afge haalde zegels in deze voorraad kan tot gevolg hebben dat er fou ten worden gemaakt.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1980 | | pagina 20