20 die wij hebben mogen ontvangen van de Directie. Wij zijn daar zeer erkentelijk voor. Ook het Hoofdbestuur en onze Promotor de heer H. Roozendaai zijn wij veel dank verschuldigd voor de steun die men aan ons verleent. Wij wensen hun allen namens de hele Harmonie het beste toe voor het komende jaar. Voor onze le den en hun huisgenoten wensen wij dat 1981 een harmonisch jaar zal worden. Het Bestuur JAARVERSLAG AFDELING HENGELSPORT De Hengelsport-vereniging van WF heeft ook nu weer een goed verenigingsjaar achter de rug, al was onze deelname aan andere concoursen wat minder als ande re jaren; immers alles wordt duur der, zo ook het sportvissen. Met 20 andere verenigingen heb ben wij deelgenomen aan het gro te nationale concours van Wout van Leeuwen, dat is gehouden in de Vlaardingse Vaart. Dit concours is voor ons succes vol verlopen, wij werden n.l. voor de derde maal eerste, hetgeen in zo'n groot gezelschap een heel goede prestatie is. Wij zijn trots op dit resultaat, om dat dit alleen bereikt kan worden door top-hengelaars en die heeft de Hengelsport-vereniging van WF. Het eerste deel van de tweekamp met de afdeling Biljart is ook in een overwinning voor de vissers geëindigd en het moet al erg gek gaan als zij de beker niet binnen halen. Nu de kampioen van WF zelf, wie is het dit jaar geworden? Het was spannend tot en met het laatste concours; de kanshebbers werden bedreigd door 29 sport vrienden en men gaf elkaar op zeer sportieve manier raad hoe te vissen in een bepaald water. Wij hebben dit jaar een groot kam pioen en wel Ronald Trooster. Ronald was niet alleen de man met de minste punten, maar ook de man die de grootste vis aan de kant bracht, een brasem van 1490 gram (eerste record). Verder ving Ronald in 13 concour sen het respectabele gewicht van maar liefst 35 kg vis (tweede re cord). RONALD, NOGMAALS PROFICIAT Nu nog een stukje ranglijst: 1. R. Trooster 2. A. v.d. Meijden 3. J.F. den Houting 4. W. Wuisman 5. C. Bresser 6. J. Zonneveld 7. H.Vorstenbos 8. J. v.d. Pijl 9. J. Broos 10. J. de Wolf 21 punten 22 punten 28 punten 30 punten 43 punten 46 punten 55 punten 55 punten 57 punten 58 punten Dit zijn de eerste tien van de 29 hengelaars die dit jaar hebben gestreden om de C.J. Aben-beker. Heeft U zin om ook gezellig te vis sen, dan mag U gerust even bellen om U als lid in te laten schrijven bij de Hengelaars-vereniging WF, een goede en gezellige vereniging waar sportiviteit hoog in het vaan del staat. Dus bellen 361906 - 731943 of 712052 en haast U. Tot slot wensen wij het hoofd bestuur, de sportvrienden/dinnen van onze zusterverenigingen en, last but not least, onze eigen hen gelsportleden prettige feestdagen en een gelukkig nieuwjaar toe. Het Bestuur JAARVERSLAG WAC 1980 Het jaar loopt weer ten einde, een terugblik op 1980 laat ons zien dat er nog steeds groei zit in ons le dental. Ruim 250 nieuwe leden werden ingeschreven, het aantal leden dat de WAC moest of zelf wilde verlaten lag een stuk lager zodat ons ledenaantal nu geko men is op 3200 leden. Voor dit grote aantal leden was het noodzakelijk om verder te gaan met uitbreiding en verbete ring van reparatie en onder- houdsmogelijkheden van de auto's. Veel werk is daarvoor ver zet. Een kleine greep uit al die werk zaamheden laat zien dat de wasplaatsen nu geheel zijn over dekt en van lichtpunten voorzien, zodat nu ook bij donker en regen achtig weer de auto een goede wasbeurt kan krijgen. De spuit- en tectyleerbox is geheel verbeterd, een nieuwe brug en een afzuiginstallatie zijn geplaatst. Daardoor kan vooral het verfspui ten op een verantwoorde manier verricht worden. De benzinetanks waren aan ver nieuwing toe, dit was een ingrij pend gebeuren, grote gedeelten van de bestrating moest opgebro ken worden om de oude tanks te kunnen verwijderen en de nieuwe te plaasten. Dit bracht tijdelijk enig ongerief mee voor medewer kers en leden. Na het plaasten van de nieuwe benzinetanks werden ook de aansluitingen naar de pompen vernieuwd en aangeslo ten. Al deze werkzaamheden werden verricht onder toezicht van de Hin derwet en door deze goedgekeurd. Hieruit blijkt dat ook aan de veilig heid van de leden wordt gedacht door het WAC-bestuur. Onze medewerkers, ruim 60 in ge tal, hebben dit jaar weer gezorgd voor een geweldige service aan onze leden, ook bij de minder goe de weersomstandigheden bleven zij de benzinepompen bedienen, zo ook vanuit het magazijn, wer den de leden op hun wenken be diend. Er moet nog eens worden gesteld, dat al dit werk geheel vrij willig verricht wordt door deze mensen. Daarom ook nu vanaf de ze plaats hulde en dank voor al de ze medewerkers, zonder hen zou de benzinepomp wel gesloten kunnen worden. Het Praethuis, onze kantoorruim te, werd weer druk bezocht door onze leden, zij konden er terecht met hun verzekeringsproblemen of voor aankopen van auto onderhoudsmiddelen. Voor het jaar 1981 verwacht het dagelijks bestuur een voortzetting van de reeds bestaande activitei ten. Het dagelijks bestuur blijft zich met steun van de medewer kers inzetten om de leden van dienst te zijn en zo het voordelig autorijden te bevorderen. Voor de medewerking en be langstelling in 1980, bedanken wij Directie van WF en het Hoofd bestuur van de WF Personeels vereniging. Alle hierbij betrokken personen wensen wij een voor spoedig 1981. Tenslotte wensen wij al onze le den heel fijne feestdagen en een voorspoedig 1981 toe. Blijf veilig rijden, dan kunt u schade en leed voor iedereen vermijden. Het Bestuur AFDELING ZWEMMEN Lesuren: Diploma A: donderdag 17.15 -18.00 uur. Diploma A: zaterdag 12.00-12.45 uur. Diploma B I: dinsdag 17.15-18.00 uur. Diploma II, III, IV: dinsdag 18.00-18.45 uur. Minimum leeftijd: 5 jaar. Contributie: WF-leden f 10,00 per persoon per maand. Buitenleden f 11,50 per persoon per maand. Vanaf januari 1981 willen wij de volgende lesuren wijzigen: Diploma B (I): zaterdag 11.15-12.00 uur of 12.45-13.30 uur. Diploma (I), II, III, IV: dinsdag 17.15-18.00 uur. Met diploma I weten we nog niet wat we precies gaan doen. Het Bestuur

Wilton Fijenoord Nieuws | 1980 | | pagina 22