11 Hiermede dankt ondergetekende de Directie en collega's voor de belangstelling, het cadeau onder couvert en cadeaux, welke hij in verband met zijn afscheid wegens pensionering mocht ontvangen. Het is een onvergetelijke dag geweest. G. Vermaase Felicitatie van de heer Wilton ers, de Magazijnadministratie, Sociale Zaken, Bedrijfspensi- oenen in de Metaalindustrie en de Huisvesting van WF- medewerkers. Objectief j "Er waren toen veel woningzoe kenden en u was zeer objectief in het toewijzen aan gegadig den bij een schaars aanbod van huizen". En: "Daarna ging u over naar de afdeling Assurantiën van de heer Boltjes, die u later opvolg de, waar u zich vooral inzicht en bekwaamheid verschafte op het gebied van schadeverzeke ringen". Veranderingen in het bedrijfs- gebeuren hadden ook hun iweerslag op de afdeling Assu rantiën. "Maar u stelde zich met souplesse op. Denk aan de ij fusieperikelen rond WF en I Bronswerk, later WF en RS en nog later RSV. U wist zich altijd weer aan te passen, hoewel dat natuurlijk niet altijd even i makkelijk was". Ook benadrukte de heer Van iSluys: "Wij hebben grote waar dering voor het vele en goede ,werk, dat u gedurende een it reeks van jaren op de Assurantie-afdeling heeft ver richt". 1 Tevens werd de inzet van de i scheidende heer Vermaase ge memoreerd ten aanzien van de Missions to Seamen. "Verder 1: stond u altijd iedereen met raad en daad ter zijde. Zulks ook met betrekking tot de WAC, waar u vele adviezen ver strekte in verband met de auto- verzekeringen. Uw inzet en 1 plichtsbetrachting worden aller wegen erkend". Hierna overhandigde de heer Van Sluys namens alle collega's bij WF een geschenk onder couvert als waardevolle bijdrage aan de reis die het echtpaar Vermaase gaat ma ken naar Zuid-Afrika. Humor Zijn opvolger, de heer J.H. van Velzen betrok met humor het "onzekere voorval" uit de verze keringswereld in zijn toespraak. "Uw afscheid is na melijk in het geheel geen onze ker voorval. Wij hebben het al lemaal zien aankomen, nadat u 38 jaar uw beste krachten hier hebt gegeven. Het is bekend, dat u uw werk als een hobby zag en het werk altijd met grote opgewektheid volvoerde. Uw werk was een hobby naast een tweede hobby: uw "buitenhuis je" in het zuiden Hij roemde het computerachti ge geheugen van zijn scheiden de supérieur, waarbij hij op merkte, dat het deze zwaar viel afscheid te nemen. "Maar u krijgt nu een ander leven, waar van wij hopen, dat u kunt zeg gen: het is een fijne tijd". Ook hij noemde de inzet van de heer Vermaase in verband met de Mission to Seamen en schonk hem - mede namens zijn echt genote - een set prachtige wandtegeltjes van etsen door Jan Luycken. Erkentelijk was de voorzitter van de WAC, de heer A. Schot. "Uw medewerking op het ge bied van de verzekeringen is voor ons altijd van onschatbare waarde geweest. U waar schuwde ons altijd terecht voorzichtigheid in dit soort za ken te betrachten. Nogmaals: onze welgemeende dank". Bewogen Een duidelijk bewogen heer Vermaase sprak een warm dankwoord voor alle blijken van waardering, die hij mocht ontvangen. "Ik ben altijd geluk kig geweest hier bij WF te zijn betrokken geweest bij een zo grote verscheidenheid aan werkzaamheden". Hij herinner de zich nog duidelijk het pre mieheffingsprobleem en clau sules rond de bok en de verf- spatjes. "Met dat soort van pro blematiek hield ik me graag be zig. Ik ben blij dit afscheid te hebben mogen bereiken, waar bij ik vooral aanteken de goede samenwerking met mejuffrouw Van de Kruit en alle andere col lega's, superieuren, directie en dochtermaatschappijen. Het afscheid valt mij zwaar, ik zal u allen bij WF sterk missen en ik besluit met de Scheepsbouw in de toekomst betere tijden toe te wensen". De geanimeerde receptie zette zich vervolgens nog een tijd lang voort. Gezellige drukte tijdens de receptie

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 13