Vertoning WF-Journaal 1980 Vereniging 15 Sukses voor de Harmonie WF Op 14 december jl. heeft de Harmonie deelgenomen in de topklasse aan een orkesten festival te Beuningen (Gld.). In geschreven werd met de vol gende werken: Western Rhapsody van Kees Vlak en Woodland Pictures van P. Fletcher. Daar het orkest dit jaar met de nieuwe dirigent J. Gruter werkt, is het een grote opgave ge weest voor zowel het orkest, als voor de heer J. Gruter om zo snel aan een dergelijk evene ment deel te nemen. Het is van beide kanten aan el kaar wennen geweest, alvorens tot een regelmatige repetitie te komen. Maar er is wel zeer hard ge werkt om een redelijk resultaat op dit festival te verwezenlij ken. De dag van optreden waren nog 12 andere orkesten aanwe zig. De loting maakte uit, dat ons orkest als laatste zou op treden. De jury bestond uit de volgende heren: H. v. Lijn- schooten, P. Stalmeijer en P. v. Bruggen. Voor de kenners is dit wel de top van de Nederlandse mu ziekwereld. Daar het orkest met het beste resultaat wilde terug keren, is door de leden nog een hele zondag gerepe teerd met medewerking van de heren J.J. Hardonk en P. v. Vliet, respectievelijk onze 2de en 3de dirigent. Geen offer is onze leden te groot om te zorgen, dat de Har monie de mooiste resultaten boekt. Ons orkest bleek na afloop met 85 punten van de te halen 100 punten een eerste prijs te heb ben behaald. Dit betekende, dat de Harmo nie Wilton-Fijenoord over de gehele dag genomen als twee de was geëindigd van de in to taal 13 deelnemende korpsen. In het licht van de situatie, waarmee men kampte, is dit een fraai resultaat, voor orkest en de nieuwe dirigent. Deze heeft bewezen, dat hij ons orkest op het peil van de Vaandel-Afdeling kan handha ven. Wij hopen, dat dit resultaat an deren zal stimuleren zich bij ons aan te sluiten voor het ma ken van muziek. U kunt ten alle tijden inlichtin gen inwinnen bij ons secretari aat: W. Rissema, Albardastraat 3, 3119 PA Schiedam, Tel. 010-70 67 44 Tennisvereniging Wilton Fijenoord Het is weer zo ver. Het tennis- seizoen staat voor de deur. Opent u de deur met ons? Degenen die nog geen lid zijn kunnen hiertoe een inschrijf formulier aanvragen bij mevr. van der Burg, afd. secretariaat, hoofdkantoor, toestel 3016. Voor slechts f 40,- per seizoen bent u lid. In het voorjaar vindt tevens een training plaats voor beginners en gevorderden; ook hierom trent kunt u informatie inwin nen bij mevr. van der Burg. Tijdens en na die training kunt u zich vol overgave in het aan gename leven van onze Tennis vereniging storten. Evenals vorig jaar staan er weer vele evenementen op het program ma, zowel een aantal tennis wedstrijden als feestelijke avonden. Daarbij dit jaar als hoogtepunt ons 35-jarig jubi leum. Kortom, leer de gezellig ste plek van de werf kennen: de Tennisvereniging (gehuisvest tussen het „gas- en zuurstof park" en de fietsstallingen). De Voorzitter. In 1980 is weer een WF- bedrijfsjournaal gemaakt, waarin de belangrijkste ge beurtenissen van dat jaar nog eens de revue passeren. Tij dens één middag- en twee avondbijeenkomsten zal dit journaal samen met een fijne speelfilm voor de WF-ers en oud WF-ers en hun wederhelf ten worden vertoond. De filmmiddag voor onze ge pensioneerden zal worden ge houden op donderdag 26 febru ari a.s. in de Grote Doelenzaal te Rotterdam. Aanvang: 13.30 uur. De avondbijeenkomsten wor den gehouden op donderdag 26 februari en donderdag 5 maart. Op beide avonden zal de Harmonie Wilton-Fijenoord voorafgaand aan het filmpro gramma De Doelen vullen met lichte muziek van 19.00 tot 20.00 uur. Tijdens de middagbijeenkomst voor de gepensioneerden zal de speelfilm "A little romance" worden vertoond. Een gezelli ge, romantische film over de prille liefde tussen een Ameri kaans meisje en een Franse jongen, die elkaar in Parijs ont moeten en die - nadat de ou ders van het meisje haar verbo den hebben de jongen nog lan ger te ontmoeten - samen vluchten naar Venetië. Zij wor den daarbij geholpen door een aardige oude heer (Sir Lauren ce Olivier), die echter bij de in middels gewaarschuwde poli tie niet zo'n beste naam blijkt te hebben. Vandaar dat men denkt dat hij de kinderen heeft ontvoerd. Uiteindelijk heeft de ze boeiende en vaak ook ko mische film toch een happy end! Als avondfilm is dit jaar geko zen voor "Convoy" met in de hoofdrollen Kris Kristofferson en Ali MacGraw. Een jonge journaliste ontmoet een vracht wagenchauffeur, die na een confrontatie met de wet, met een paar collega's naar New Mexico vlucht. Deze "rit naar de vrijheid" krijgt stormachtige bijval. Wel 100 vrachtwagens sluiten zich aaneen tot een groot convooi, waarbij de chauffeurs de publieke opine duidelijk op hun hand hebben. "Convoy" is het verhaal van de laatste cowboys van de Vere nigde Staten, die met de vlam in de pijp verre horizonten op zoeken. Het is een film, die al les heeft wat een goede film nodig heeft: actie, spanning, humor en een spectaculaire ontknoping. Wij wensen u een prettige mid dag of avond, waarbij wij u er nog eens op willen wijzen, dat wanneer u onverhoopt te laat in De Doelen aankomt en het programma reeds bezig is, u het beste kunt wachten tot een ouvreuse u naar uw plaats brengt. Ga niet in het donker al leen naar een plaats lopen zoe ken. Het gevaar van de trappen te vallen is niet ondenkbeeldig en kan nare gevolgen hebben.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 17