Personalia Dankbetuigingen 16 *t& In verband met het bereiken In verband met vervroegd uit- van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: P. in 't Veld ass. projectbaas 4-1-1981 G. Vermaase chef afd. assurantiën 14-1-1981 treden is op 31-01-1981 eervol ontslag verleend aan: T. Roos leraar B.S. WILLY WILTON FONDS Heden 2 februari 1981 een be drag ontvangen ad. f 1.720,75 (een duizend zeven honderd twintig en 75/100 gulden). Be treft verkoop oud materiaal in de maanden sept./okt./nov./dec. 1980. Hiermede betuig ik mijn welge meende dank voor de blijken van belangstelling door het be drijf betoond na het overlijden van mijn vader. P. Vorstenbosch Voor het door Wilton-Fijenoord betoonde medeleven na het overlijden van onze moeder mevrouw J. van Gent-Vermeij- den betuigen wij onze oprechte dank. Kinderen Van Gent Wij betuigen onze dank voor de betoonde belangstelling na het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoe der, mevrouw L. Kuijpers-Groe- neveld. Familie Kuijpers Zeer waren wij getroffen door de belangstelling, die uw be drijf heeft laten blijken na het overlijden van onze vader, schoonvader, grootvader, zwa ger en oom, de heer P. van den Boogert. Familieleden Gaarne betuig ik hierbij mijn welgemeende dank voor uw be langstelling, betoond na het overlijden van mijn man. Mevr. C.P. Smelt-van Dijk Mede namens de kinderen dank ik u voor de gebleken be langstelling uwerzijds na het overlijden van mijn man. Mevr. C. Breur-Breitbach Mede namens de hele familie dank ik u voor de na het overlij den van mijn man betoonde be langstelling. Mevr. L. de Winter- van Houwelingen Ook namens kinderen en klein kinderen wil ik hiermede gaar ne mijn dank betuigen voor de gebleken belangstelling na het overlijden van mijn man. Mevr. T. Telleman-Boele RECTIFICATIE: Ongelukkigerwijze is in het januarinummer op pagina 16 in het staatje Premiegrenzen 1981 een zetfoutje geslopen. De tweede kolom van Premie percentage moet zijn Werkge ver i.p.v. Werknemer.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 20