Jubilarissen van de maand - 4 Geschenk onder couvert voor de heer De Graaf op. Dat is van groot belang op zo'n post. Ook bent u een groot dierenvriend". Kraanrijdster mevrouw San- ders-Bredius is nog één van de twee kraanrijdsters, die op ons bedrijf over zijn. "U maakte in de eind jaren zestig, begin ja ren zeventig deel uit van een experiment bij WF. Wij namen toen vrouwelijke kraanrijdsters in dienst. Er werkten toen ze ventien dames op de kranen. U doet uw werk goed en verricht het in de S-Fregatten loods, het overdekte dok dus. Daarvoor zat u in de Scheepsbouwloods en het Platenpark". Dokverhaler T. Bal was als dokknecht begonnen. Maar op 1 maart 1981 vertrekt u ver vroegd via de SUM-regeling. U kent alle dokken van haver tot gort, maar ik hoop, dat ook u uw kennis en ervaring heeft overgebracht op de jongeren in het bedrijf. In uw vrije tijd bent u een liefhebber van honden en autorijden". "U heeft eerst nog in de meu belindustrie gewerkt voordat u bij WF kwam", wist de heer Zipp van constructeur-tekenaar D. Boudewijn. "Bij ons heeft u zich veel beziggehouden met scheepsbetimmeringen. Mooi werk was dat in de tijd van de bouw van passagiersschepen. Later bent u naar de bedrijfs- dienst gegaan. Bij het bouwbe drijf van die dienst houdt u zich bezig met alles, dat met water te maken heeft". "En u heeft bij diverse maat schappijen gevaren alvorens bij ons te komen werken". De heer Zipp keek vorsend de technisch administrateur Fl. Hortensius aan. "U kwam bij de verhalers terecht en daarna bij onze Gas Controle dienst. U kent alle problemen, die zich met betrekking tot gevaarlijke ladingen kunnen voordoen. Om gezondheidsredenen bent u nu administratief werk gaan doen. Jammer". Hij noemde dokmachinist C. v.d. Nol een echte allrounder. "U begon hier als bankwerker, maar werd daarna verhaler om tenslotte machinist bij onze dokken te worden. U kent vrij wel alle details van de dokken: een goede zaak!" Planner J.C. de Regt startte zijn loopbaan als tekenaar op de afdeling Bewapening. "U werd vervolgens bedrijfsas- sistent bij de Nieuwbouw ge durende een jaar om daarna over te gaan naar de Techni sche Dienst van onze afdeling Bedrijfsdienst. U zet zich in voor het onderhoudsgebeuren van allerlei onmisbare vormen van outillage op het bedrijf. U deed veel werk in uw vrije tijd voor het Rode Kruis en de Pad vinderij. Heel goed", besloot de heer Zipp. Een fraaie broche voor mevrouw Sanders G. v.d. Burg werkvoorber-planner N.B. 40 jaar C. v. Dijk koperslager-fitter Rep. 40 jaar H.C. de Graaf bedrijfsverpleger P.D. 40 jaar

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 6