5 vuurplaats. Dan is er tijd, ont spanning en aandacht. Prima In dat geheel kan ook een ge zellige bar een functie hebben, mits op de juiste manier ge bruikt, zoals OR-leden van WF dat doen. Maar ook een frisse neus halen in de prachtige dui nen of aan zee maakt menig - soms vertrouwelijk - gesprek los in een kleine groep. Dat al les had deze conferentie te bie den. De plek kon niet beter ge kozen zijn en dat geldt ook de OR-leden Een prima club. En dat alles mede door de goed opgezette organisatie on der het wakend oog van de heer Valk van Vorming en Opleiding. Ijverig notities makend Inwijding door de heer Sluis fend. Om met de woorden van de heer Sluis te spreken "het was een goede keuze van de OR geweest om het 25-jarig bestaan te vieren met een con ferentie met als thema het rei len en zeilen van het eigen be drijf". Team en de Bedrijfsleiding een goed contact hebben, werkt be vorderend in op de goede ver houdingen in het bedrijf. Het over en weer doorpraten van de diverse problemen rondom het open haardvuur is een goede methode om tot oplossingen of tenminste een goed begrip te geraken. Waar praten natuur volkeren hun zaken door? Het antwoord kent een ieder: 's avonds na de dagelijkse in spanningen, gezeten om de Pluspunt Het grote pluspunt daarvan was wel, dat aan het sa menstellen van de voordrach ten waarschijnlijk een grotere inspanning ten grondslag moest liggen, dan het geval zou zijn geweest voor een meer vrijblijvend onderwerp. Maar niet alleen de inleidingen hadden hun waarde. Wellicht veel meer nog het drie dagen bijelkaar zijn in een uitsteken de, gezellige, maar beslist geen overdadige sfeer. Het intensief met elkaar als OR-leden, maar ook met het Management

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 7