Jubilarissen van de maand - - 8 Geaccepteerd Kraanrijdster mevrouw N. Paauw kreeg te horen: "Uw be roep is thans bij WF volledig geaccepteerd. In het begin ke ken sommigen een beetje vreemd op en moesten wennen aan een vrouw op de kraan. U werkte eerst op de binnenkra- nen in de Machinefabriek. Nu zit u ook op de buitenkranen en voornamelijk op de torenkraan tussen dok 6 en 7, waar u ook zelf voor het onderhoud zorg draagt. Heel goed". Monteur-bankwerker J.H. van Alphen kwam als leerling bankwerker in de Machinefa briek Algemene Werktuigbouw om nu bij de afdeling Reparatie zijn huidige beroep uit te oefe nen. "U doet dat goed en be trouwbaar. U wordt ook de rechterhand van de baas ge noemd". Als magazijnbediende vindt J.N. v.d. Berg zijn dagtaak in het Gereedschapmagazijn. "U doet het werk punctueel en be trouwbaar en beheert het ma gazijn uitstekend". "U weet alles van onze wegen, kantoren en andere gebou wen", dit wist de heer Zipp te melden van de tekenaar-con structeur A. Bergkotte, die als leerling-timmerman bij WF in dienst was gekomen. "U heeft zich helemaal in de praktijk ontwikkeld". De normalisatie-medewerker G.J. Brons kwam als bankwer ker bij WF. "Toen werd u kopieer-fraiser om na de her structurering medewerker bij de afdeling Normalisatie van onze TWA te worden. Men zegt over u: Brons is goud waard. U bent iemand, die alles van ge schut afweet. In uw vrije tijd be kleed u funkties bij de Zieken fondsraad, Jeugdland, de In dustriebond NVV en bent u ge meenteraadslid". Administratief-boekhouder C. van Gent kwam als leerling bankwerker en werd daarna bankwerker. "Om gezondheids redenen werd u tijdschrijver en na de herstructurering boek houder op het centraal bureau Nieuwbouw". Projektbaas C.A. Houtzager was tijdelijk weggeweest, ge durende welke periode hij bij de RDM werkte. "U kwam weer terug bij WF en werd betrokken bij het korvetten-projekt. U tuig de bijzonder goed een bewape- ningsploeg op. Voor Neder landse Marine-schepen levert de klant de bewapening zelf toe. Dergelijke schepen voor vreemde naties moeten wij le veren inclusief de bewapening. Dat is dan een grotere verant woordelijkheid. Wij hebben daarvoor een hecht team van goede medewerkers gevormd. Dat is nu eenmaal nodig voor betrokken markt". Magazijnbe diende B. Scholte kon nog net het jubileum meemaken. "De pensioengerechtigde leeftijd nadert voor u met rasse schre den. U heeft uw werk goed ge daan. Ik heb gehoord, dat u na uw pensionering een grote reis gaat maken. Heel fijn". Visserij Doktimmerman/verhaler J. Smoor wordt Jaap van Vier ge noemd. "Die bijnaam dankt u aan dok 4, waar u uw dagtaak heeft. U bent nog op de visserij geweest. Maar nu kent u dok 4 tot in alle details. Tevreden was de heer Zipp ook over het werk van bankwerker G. van Steenbruggen. "U zit bij de schroef- en as-ploeg. U doet het geweldig en ik hoop, dat u het nog vele jaren kunt doen". Projektbaas A.L. Verburgh was al op 14 jarige leeftijd naar het bedrijf gekomen. "U kwam op de Bedrijfsschool. Velen zijn trouwens in de loop der jaren via de Bedrijfsschool in het middenkader van het bedrijf te recht gekomen. U werkt thans in de Marine-bouw en kent uw vak goed. Eerder werkte u ook voor onze koopvaardijbouw, zo als de OK Tankers, de Wester- kerk, de Shell K-tankers, al thans het staartje ervan". H.C. van Vliet, projektbaas Re paratie, leerde het bankwer kersvak bij WF. "U doet uw werk goed en weet alles af van warmtewisselaars en pijpwerk. In uw vrije tijd zit u graag in Drenthe. Een andere projektbaas uit de Reparatie, T.C. Weijmans, kwam ook als leerling bank werker bij ons en wel in de Machinefabriek Awb. "U kent uw vak uitstekend en bezit een goed doorzettingsvermogen". Van hartenamens de OR E. Baas Projectbaas Rep. 40 jaar L.P. Futselaar Groepsleider F A 40 jaar

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 10