WF Jarenlange verbondenheid duidt op een goede relatie besteedde uiterste zorg aan "Gandara" Burgemeester mr G.J. te Loo: In het vorige WF-Nieuws maakten wij melding van een groot en hoog waardig karwei aan de LPG/Ammonia carrier "Garbeta" van de Engelse P O Lines. Dit keer kregen wij van deze rederij de opdracht tot het uitvoeren van een zeer uitgebreid reparatieprgramma aan de "Gandara". Ook dit 17.651 dwt metende schip wordt gebruikt voor het vervoeren van allerlei gassen in vloeibare toestand bij temperaturen tot -50°C, waar door speciale eisen worden gesteld aan het ladinggedeelte en de er om heen liggende constructie (de zogenaamde tweede barrière). 11 Toespraak van de burgemeester "Zo veel verbondenheid duidt op een goede relatie tussen werkgever en werknemer". De ze jarenlange verbondenheid constateerde de burgemeester van Schiedam, mr. G.J. te Loo, tijdens de traditionele huldi ging van de jubilarissen op vrij dag 24 april j.l. in de kantine Hoofdkantoor. Tot de jubilarissen zei hij: "Uw start was toch wel een andere, dan die van de jongeren van te genwoordig. Degenen met een 40-jarig dienstverband startten in de oorlogsjaren en hoe de jongeren nu beginnen kon ik onlangs ervaren tijdens de open dag van de Bedrijfs- school". Hij duidde wel op het belang van een goede kennisover dracht van de ouderen op de jongeren. "Die is zeer waarde vol en nodig, al hebben de jon geren dan een goede en gede gen opleiding op de school achter de rug, ook een moder- De heer Wesdorp ontvangt de zilveren medaille ne opleiding mag ik wel zeg gen. Maar kennisoverdracht binnen het bedrijf in de praktijk blijft van onnoemelijke beteke nis, naast het studeren op de school". Leerschool De burgemeester weer erop, dat de "oude garde" een harde leerschool heeft gehad. "Voor al indien u zich bedenkt, dat er bijvoorbeeld één onder u twee maal per dag ruim 40 km fietste om naar en van het werk te komen. Je vond het toen nog gewoon ook. En als je nu naar je kinderen of kleinkinderen van 14 jaar kijkt in het besef, dat men het vroeger op die leef tijd heel gewoon vond om te gaan werken, dan is er inder daad heel wat veranderd. In die tijd ging men op die leeftijd dan ook voor het eerst in de lange broek. Je hoorde er dan helemaal bij". Hierna ging de heer Te Loo over tot het houden van zijn persoonlijke toespraken tot de genen, die namens Hr.Ms. de Koningin uit zijn handen een Koninklijke Onderscheiding mochten ontvangen, waarmee hij de jubilarissen zelf en het hele bedrijf gelukwenste. De gedecoreerden in de Directiekamer

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 13