Roerreparatie "Med Ambition" Woonschepen gingen "het schip" in Van Griekse eigenaren kreeg WF op dracht tot het uitvoeren van een roer reparatie aan de 18.803 dwt metende ore-carrier "Med Ambition". Tevens diende voor dit schip een nieu we roerkoning te worden vervaardigd door onze Machinefabriek Reparatie. Hiertoe was, voordat het schip aan de werf kwam, at een smeedstuk voorbe werkt. Toen de "Med Ambition" eenmaal bij WF was gearriveerd, kon daarom zeer snel aan de hand van de oude roerko ning een nieuwe worden gemaakt uit dit smeedstuk. In dok, waar tevens het gebruikelijke onderhoud werd gepleegd, bleek het schip nog een kleine bodemschade te hebben, die meteen even werd gere pareerd. 13 Een niet alledaags gezicht was het indokken van twee grote woonschepen in de Duitse deck-cargo-barge carrier "Con- dock II". Dit gebeurde in op dracht van Shell, die de sche pen in Nigeria zal inzetten om als huisvesting te dienen voor personeel dat bij de oliewin ning aldaar is betrokken. De "Condock II" kan worden afgezonken, zodat allerlei drij vende materialen, zoals in dit geval de twee woonboten, kun nen worden ingedokt. Uiter aard kunnen in de dokruimte ook allerlei soorten gewone la ding worden vervoerd. Het schip deed overigens niet alleen onze werf aan voor het oppikken van dit vrachtje, want tevens diende een wijziging te worden uitgevoerd aan drie MacGregor luiken. Het schip is uitgerust met zes van deze lui- Woonboot wordt in het schip gevaren

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 15