Afscheid hoofdbestuur Vereniging WF van de heren Ruseier en Den Hond "Wij mogen zeggen, dat de heer Ruseier en de heer Den Hond door hun bijzondere kun digheid veel hebben bijgedra gen tot het goed functioneren van het Hoofdbestuur en daar aan onlosmakelijk verbonden de onderafdelingen van de Per soneelsvereniging Wilton- Fijenoord" Aldus sprak de voorzitter van het Hoofdbestuur, de heer ir D.M. Bakker, tijdens de infor mele bijeenkomst, waarbij af scheid van beide eerder ge noemde heren werd genomen. Deze hadden officieel op de laatstelijk gehouden Algemene Jaarvergadering hun functies neergelegd. In hun opvolging werd voorzien door de verkie zing van de heer Gommers (penningmeester) en de heer Van Vliet (secretaris). De heer Ruseier nam het secre tariaat waar vanaf 1969. Hij was daarbij tevens de vraag baak voor de onderafdelingen, waarbij hij zijn steentje menig maal bijdroeg om tot een oplossing van de voorkomende problemen te geraken. De heer Bakker had veel waar dering voor de zorgvuldige wij ze, waarop hij zijn verslagen maakte en het archief bijhield. Door de systematische aanpak was altijd alles goed terug te vinden. De voorzitter prees vervolgens de integriteit van de heer Den Hond, die sinds 1975 de pen ningen bestierde. "U heeft veel verborgen kosten voor het be drijf naar voren weten te halen in de afgelopen moeilijke jaren. Hierdoor ontstond een zuiver der beeld van de subsidies. Uw methode werd door alle afde lingen duidelijk gerespecteerd; niet in de laatste plaats door uw eerlijkheid". De heer Bakker besloot met de wens uit te spreken, dat de bei de opvolgers even kundig zou den zijn als de beide scheiden de functionarissen en heette hen van harte welkom in het bestuur, na hun officiële verkie zing tijdens de Jaarvergade ring. De samenstelling van het bestuur Vereniging WF is thans: Voorzitter: ir D.M. Bakker Secretaris: M. van Vliet Penningmeester: drs L.P.S. Gommers Lid: F. Hofstee Lid: ing. J. Kemink Zo maar een 's zomers reparatieplaatje

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 22