WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Verschijnt 10 x per jaar. Redactie-commissie: Jhr. ir. R. F. P. Röell, Voorzitter; G. Gort; G. Haleplioglu; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; Ing. J. Noordewier; Ing. M. C. Oranje; W. J. van Schellebeek; M. van Vliet, eindredacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; W. Pols; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: Daar gaat haar geheim (zie pagina 1) 1 Geen wijziging in zetelverdeling OR na geanimeerde verkiezingsstrijd 4 Volop bedrijvigheid in lasloodsen 5 Self-polishing paint voor sneller varen tegen lager energieverbruik 6 "Ook voor buitenlandse markt werken met hecht team van mede werkers" 8 Jubilarissen van de maand 11 Jarenlange verbondenheid duidt op een goede relatie WF besteedde uiterste zorg aan "Gandara" 12 WF hetstelde huidschade van "Svanö" 13 Roerreparatie "Med Ambition" Woonschepen gingen "het schip" in 14 "Goede sfeer in het bedrijf is belangrijk" 15 Veiligheidsinspecteur A.A. Potuyt zei het bedrijf vaarwel 16 "Explosions" zitten bomvol ritme en beweging 18 Eind-examen 1981 Verkiezingen 1981, ook in de Bedrijfsschool 19 Dankbetuigingen Personalia In memoriam 20 Afscheid hoofdbestuur Vereniging WF van de heren Ruseier en Den Hond Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronver melding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het juninummer dient vóór 15 juni in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 2