Geen wijziging in zetelverdeling OR na geanimeerde verkiezingsstrijd en kies kleur 1 ,i Goede opkomst bij verkiezingen: UNIE Wees wijs Voor zover men kan zeggen, dat de verkiezingen er geani- j meerd aan toe kunnen gaan, i gaat dit zeker op voor de verkie- j zingen van de Ondernemings raad voor WF. Van de 2551 kiesgerechtigden brachten er 1635 hun stem uit: een percentage van 64.09 dus tegen 51 procent in 1978. Er waren twintig zetels te verge ven. In samenstelling naar aantal zetels per Vakvereniging kwam geen wijziging, wel wat de per soonlijke invulling betreft. De Industriebond CNV behield haar vijf zetels; de Industrie bond FNV bleef op haar vroe gere dertien staan; de Unie I BLHP bleef op haar nul steken, terwijl de Vereniging Hoger Personeel haar twee zetels handhaafde. I Om gekozen te worden, dien den de kandidaten de kiesdeler van 1626 20 81,3 stemmen te behalen. Alle drie de Vakver enigingen kregen er een restze tel bij. Dat bij het bepalen van de kiesdeler van 1626 uitge brachte stemmen werd uitge gaan in plaats van 1635 werd veroorzaakt door de negen on geldige, dan wel blanco uitge brachte stemmen. Opvallend was, dat veel ge bruik werd gemaakt van het stemmen bij volmacht. De verkiezingen werden, na een langdurige campagne van alle partijen waarbij stickers, pamfletten, reklameborden en geluidswagens werden ge bruikt als waardevolle wapens in de electorale strijd, gehou den op 18, 19 en 20 mei j.l. Op de eerste dag kozen de leerlin gen van de Bedrijfsschool en de bij de RDM tewerkgestelde WF-ers. Op 19 en 20 mei j.l. wa ren de stembureaus gevestigd in 't Blaasje, de kantine Hoofd kantoor en de Machinefabriek/ OR-kantoor. Over de verkiezingen op de Be drijfsschool wordt elders in dit blad geschreven. De bezetting van de OR ziet er nu als volgt uit: Pittige verkiezingsstrijd Stembus in het OR-lokaaltje Industriebond C.N.V. Industriebond F.N.V. Ver. Hoger Personeel T. Kuypers H.de Hoog G. Haleplioglu J. Wetter U. Topaloglu J. Eijkenboom A.J. Etman W.J. van Schel lebeek D. Benner C.H. Monfrooy G.H. Gort A. de Jong J.R. van Vlier Th.J. Soudijn A.M. Wesdorp R. Körleyen H. Braad H. Roodenburg J. Hoogvorst K.C. Baris Totaal 392 stemmen Totaal 1048 stemmen Totaal 133 stemmen

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 3