tea T Dankbetuigingen De chef van de afdeling Vor ming en Opleiding, de heer W.G.E. Valk, legde de beteke nis van de prijs in zijn wel komstwoord aan het talrijke gehoor uit. "De prijs wordt wel uitgereikt aan de beste leerling van de school. Dat "beste" slaat ech ter niet op de cijfers. Het gaat om het karakter, ijver, plezieri ge omgang, sociale opstelling en de medewerking aan zowel de collega-leerlingen als aan de schoolleiding. Daarbij komt, dat hij wel dit jaar zijn diploma Bemetel moet hebben behaald. Als prijs komt dan een vliegreis naar het Engelse Manchester uit de bus". De heer Wilton maakte de uit slag bekend. Prijs De prijs werd toegekend aan Tom Damman (pijpenbewer- ker); tweede werd Rob Jansen (booglassen) en derde Ronnie Ros (scheepsbouwer). De heer Wilton haakte in op het WF chauvinisme. "Dat heb je wel nodig om een goede team geest te kunnen opbouwen. Verder heeft men hier altijd ge meend onze jongeren zo op te voeden, dat zij als breed den kende mensen door het leven kunnen gaan. Men leert hen hier verder te kijken dan de ei gen neus lang is. Je krijgt zo een prettige sfeer en een hecht team met eigen inzicht, dat weet waarvoor het staat. Ik heb trouwens vernomen, dat die WF teamgeest nog immer bestaat. Men heeft hier geluk kig altijd begrepen en geweten, hoe mensen met elkaar beho ren om te gaan". Hij beklemtoonde daarbij nog eens het op alle fronten aanwe zige vakmanschap, waardoor men met elkaar het een en an der tot stand kan brengen. "Daar draait het toch om in het leven". Met veel plezier overhandigde de heer Wilton tenslotte het Prijs voor Tom Damman vliegticket met toebehoren aan Tom Damman. Hiermede was voor de vijfde o keer de beste Bedrijfsschool- leerling in successie bekroond, maar voor de derde keer de Bartel Wilton prijs uitgereikt, die wordt gefinancierd uit het speciale fonds, dat als af scheidsgeschenk werd opge richt bij het vertrek van de heer Wilton. Dankbetuigingen ontvangen in verband met het 40-jarig jubi leum van: J. van Rij K.H. Janssen J. Jongebreur H.J. Tamminga D. Lemmens W. van 't Hoenderdaal Dankbetuigingen ontvangen in verband met het 25-jarig jubi leum van: C.G. Meijer S. Simon J. v.d. Ruyt Ook namens kinderen en klein kind, wil ik u hiermede gaarne dank betuigen voor de getoon de belangstelling na het overlij den van mijn man. Mevr. M.J. Rademakers-Kloos Voor uw medeleven, betoond na het overlijden van mijn lieve man, betuig ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, hartelijk dank. Mevr. A. Burger-Stolk Hiermede zeg ik u, mede na mens mijn kinderen en klein kinderen, hartelijk dank voor uw deelneming ons betoond na het overlijden van mijn lieve man. Wij hebben uw medele ven zeer gewaardeerd. Mevr. J.K.T. Ooms-Groeneveld Voor uw vele blijken van be langstelling en medeleven, ons betoond na het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, betuig ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, hier mede hartelijk dank. Mevr. M.J. Schriek-de Jonge Mede namens de kinderen, ou ders en verdere familie, dank ik u voor de troostvolle blijken van deelneming betoond na het overlijden van mijn man. Mevr. A. Bozikovic-Strengs Uw medeleven en deelneming is mij tot troost en steun ge weest bij het overlijden van mijn lieve man. Daarvoor be tuig ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, wel gemeend dank. Mevr. N. Korpershoek-Donkersloot Langs deze weg betuigen wij u onze oprechte dank voor de deelneming ons betoond na het overlijden van onze lieve vrouw en moeder, Adriana Stuye-Koster. Uw medeleven hebben wij zeer gewaardeerd. Bram Stuye Ed Mede namens de kinderen breng ik hierbij mijn dank over voor de belangstelling getoond tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn man, de heer B. van Lare. Mevr. J. Vlasblom-Oversluizen

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 13