WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Verschijnt 10x per jaar. Redactie-commissie: Jhr. ir. R. F. P. Röell, Voorzitter; G. Gort; G. Haleplioglu; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; Ing. J. Noordewier; Ing. M. C. Oranje; W. J. van Schellebeek; M. van Vliet, eindredacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; W. Pols; W. G. E. Valk. Foto van de maand: De "Thorvaldsen" voor onderhoud aan de werf. (zie pagina 4) 1 Gezellige receptie bij afscheid van de heer A.J. den Hond 2 Grote machinekamer-reparatie aan "Titan" 3 Veel werk aan Sea-Land schepen Roerreparaties bij WF 4 Onderhoudsbeurt voor "Thorvaldsen" "Welkom offshore- werk voor de afdeling Nieuwbouw" 6 Jubilarissen van de maand 7 "Meeste mensen gaan gewoon hun gang: extremen vallen op in media" 8 Langere levensduur trilbuizen door WF-lasmethode 9 Nieuwe carrouselbank in machine fabriek Reparatie "Ostrea"- stapelloop: om "U" tegen te zeggen 10 Eerste houwitser M 109 A2 over gedragen aan Defensie "Team geest bij breed denkende mensen op bedrijfsschool bevorderen" 11 Dankbetuigingen 12 In memoriam 13 "Genieten van goed vertrouwen belangrijke basis voor krijgen van werk" 14 Vorming en Opleiding 16 Officiële mededelingen Personalia 17 Aqap-certificaten voor Nieuwbouw/ Marine en TWA verlengd 18 "Gewoon lekker racen, zonder flauwekul" 19 Negende uitwisseling ging van start I Vereniging WF Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronver melding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het septembernummer dient vóór 10 septem ber in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 2