HU1ML» 19 Vereniging Afd. Hengelsport Afd. Harmonie Piet Kop op zijn "stekkie' w. cours de enige titelkandidaat en nu na 10 concoursen is Jan kampioen. Maar de kompetitie is nog niet afgelopen want Jan Zonneveld wil nog twee re cords breken en wel kampioen met het kleinste punten-aantal en het meeste gewicht. Hij kan het nog halen met 9 punten en tientallen kilo's vis. De jeugdleden die wij nauwlet tend gaande slaan doen het erg goed en met enthousi asme. Neem de strijd om in het bezit te komen van de beker kampioen zwaarste vis, die 9 concoursen op naam heeft gestaan van de voorzitter Jan Broos. Jan werd door het jeug dige lid Helmoed Groeneweg onttroond, dus Helmoed is nu nog de huidige kanjer-koning. Hij werd bijna onttroond door Cor Broos die in de Voorburgse Vliet 5 minuten lang bezig is geweest om een zeer grote bra sem op de kant te brengen, maar helaas voor Cor was zijn tuigje niet sterk genoeg. De tweekamp met de afd. Bil jart was dit jaar een zeer groot succes. En het moet gezegd worden dat dit succes zeer ze ker ook te danken is aan de se cretaris van de afd. Biljart, de Succes Tamboerkorps van de Harmonie WF Op zaterdag 26 september jl. heeft het tamboerkorps van de Harmonie deelgenomen aan een Drumbandfestival te Bos koop. Dit festival werd georganiseerd door de Chr. Harmonie "Con cordia" uit Boskoop. De uitgevoerde werken waren: lopende: Gemertmars van H. v. Boven en staand: Triomf door Rit miek van S. Egberts. Door zowel leden als instruc teur is bijzonder hard gewerkt aan beide werken om een zo goed mogelijk resultaat te kun nen behalen. Dat dit succes heeft gehad, bleek nadat het optreden was afgewerkt. Aan het einde van het concours, werden door de burgemeester van Boskoop de resultaten bekend gemaakt en de prijzen uitgereikt. Onze tamboers waren uitgeko men in de normaalklasse en behaalden een fraaie eerste prijs met een gemiddelde van 80 punten. Onze tamboer-maïtre J.M. Ris- sema werd eveneens met een 8 gewaardeerd. De jury bestond uit de heren: A. Boer, W.P. Schenk en W. Pe ters, die in hun beoordeling zeer streng waren. Dit is weer een fraai resultaat, behaald door hard werken van instructeur J.W. Bisschops en De afdeling Hengelsport maakt ook nu weer een goed seizoen, de vangsten zijn redelijk tot goed te noemen, en de op komst van onze leden aan de waterkant is dit seizoen erg goed. In de strijd om de C.J. Abenbe- alle dames en heren leden van ons tamboerkorps, die wij hier mede van harte gelukwensen. De hierbij afgebeelde fraaie be ker werd naar Schiedam mee genomen. Indien u na dit te hebben gelezen eens kennis wilt maken met het korps bent u van harte welkom. U kunt dit doen tijdens de repetitieavond. Deze wordt gehouden op woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur in het repetitielokaal gelegen aan de Nieuwe Water wegstraat 5 te Schiedam. Ook voor leerlingen vanaf 12 jaar is er nog plaats. U krijgt een zeer goede opleiding van onze instructeur de heer J.W. Bisschops. namens het bestuur, W. Rissema, secretaris ker gaat het er zeer spannend aan toe om de kampioenstitel, dus de beker, in bezit te krijgen. Er was al na 5 concoursen beslist, wie de beker zou pak ken, hoe vreemd dat ook is. Jan Zonneveld was al na het vervissen van het vijfde con-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 21