Vereniging JAARVERSLAG HOOFDBESTUUR 20 Het Hoofdbestuur meent aan het eind van het jaar geen uit gebreide terugblik over de di verse afdelingen te moeten ge ven, aangezien de afdelingen ieder voor zich in de gelegen heid worden gesteld een over zicht hieronder te geven. Er vond een bestuursmutatie plaats tijdens de laatstelijk ge houden algemene vergadering op 14 april jl. Afgetreden zijn toen de secretaris en penning meester, de heren Ruseier en Den Hond, die werden opge volgd door respectievelijk de heren Van Vliet en drs Gom- mers. Over het algemeen kan gesteld worden, dat het verenigingsle ven floreert. Komend jaar rijst er een pro bleem voor de afdeling Hand bal, die tot 1 augustus 1982 toestemming heeft gekregen van het parkeerterrein gebruik te mogen maken, waardoor op dat moment een noodoplos sing van vijf jaar wordt beëin digd. De ledentallen van de diverse afdelingen blijven rond dezelf de aantallen schommelen. Het Hoofdbestuur dankt de Di rectie uiteraard voor de finan ciële steun in het verleden en hoopt op continuering daarvan in de toekomst. Rest ons een ieder prettige Kerstdagen en een voorspoe dig Nieuwjaar toe te wensen. Hoofdbestuur Vereniging Wilton-Fijenoord JAARVERSLAG AFDELING BILJART Voor de afdeling was het vere nigingsjaar, een goed jaar. Het ledenbestand bleef hetzelf de, al zou de biljartvereniging er wel wat leden bij wensen. Tegen Lips-Dordrecht hadden we na jaren weer eens een tweekamp met winst voor WF, het was weer reuze gezellig en zeker voor herhaling vatbaar. In de bedrijfscompetitie be haalden wij de vierde plaats. De tweekamp met de afd. Hen gelsport loopt nog in Decem ber, dan zal de return op het groene laken plaats vinden. Tegen de Biljartvereniging Ire ne was het weer prettig biljar ten, uiteraard was de winst aan de zijde van WF. De onderlinge competitie 1980/ 1981 is goed verlopen, grote winnaar was dit jaar de heer H. de Voogt, hij wist maar liefst 44 wedstrijdpunten bijelkaar te spelen. Ook het prestatietournooi was voor de heer H. de Voogt. Een zeer goede tweede werd de heer J. van Zon. De heer D. Pannekoek kreeg de prijs voor de beste serie over- band. De heer R. Pols kreeg een aan moedigingspremie voor zijn goede inzet. De voorzitter reikte tijdens de bowling-feestavond na het di ner, de kampioensbokaal en de Maasse v/d Brinkwisseltrofee uit en wenste allen veel geluk met de behaalde prestaties. De dames van de prijswinnaars werden gehuldigtl met een aar dig bloemetje. De nieuwe competitie 1981/ 1982 is 29-9-1981 weer van start gegaan, zo ook de bedrijfscom petitie. Wij hopen nu sportief en pret tig ons nieuwe verenigingsjaar voort te zetten. De biljartvereniging Wilton- Fijenoord wenst de directie, hoofdbestuur en zustervereni gingen, prettige feestdagen en al het goede voor het jaar 1982. Het Bestuur JAAROVERZICHT AFDELING "BRIDGE" 1981 Was voor de Bridgeclub evenals voor enkele zustervere nigingen een jubileumjaar. In april hebben we ons 7de lus trum gevierd met een feestelij ke drive in restaurant Engels waarbij we 16 leden in het zon netje hebben gezet vanwege hun langdurig lidmaatschap, minstens 25 jaar, enkele zelfs 35 jaar, waaruit blijkt dat het bij ons goed toeven is. Aanslui tend 's avonds was er een diner waaraan de resp. echtgenotes ook deelnamen. Het was een zeer geslaagde dag waar de feestcommissie eer mee heeft ingelegd, mede dank zij de me dewerking van het hoofd bestuur in de vorm van een subsidie. Het doet ons leed te moeten memoreren dat onlangs de heer 't Hooft is overleden. Hij was gedurende 27 jaar lid van onze vereniging en vele jaren daarvan als commissaris, in welke functie hij ook de laatste jaren zeer veel voor onze vere niging heeft betekend. Zijn in zet voor de vereniging maakt hem voor ons onvergetelijk. Dit jaar afsluitend, wensen wij als bestuur van de Bridgeclub, het hoofdbestuur, onze zuster verenigingen en alle lezers van dit orgaan een voorspoedig 1982. Het Bestuur JAAROVERZICHT AFDELING FILATELIE Bij de afdeling Filatelie gaat al les nog het gebruikelijke gan getje. Veel nieuws was er dit jaar niet te melden. Het ledental bleef schommelen tussen de 140 en 145, hetgeen hetzelfde beeld is als vorig jaar. Wel wat voorzichtiger werden de leden bij hun aankopen op veilingen en rondzendingen, waarbij gezegd dient te worden dat de laatste kwalitatief min der waren dan voorgaande ja ren. Dit jaar is dit weer aanzien lijk beter. Echter nog steeds zijn wij voor zowel veiling als rondzendin gen afhankelijk van enkele le den (zeker niet meer dan 5) en buitenleveranciers. Laten de le den toch begrijpen dat anderen vaak zitten te snakken naar ze gels die zij ergens op een verlo ren plekje in een stockboek of de kast hebben liggen. We we ten wel dat het maken van rond- zendboekjes veel tijd vergt, doch anderen bedienen u toch maar, terwijl zij ook wel eens zegels van u willen zien. En dan hebben we het nog niet eens over het geld, dat u dan weer zou kunnen besteden aan aan kopen die u anders vanwege de financiën laat schieten. Begin eens allemaal met één boekje of schrift. Alles is welkom en u leert dan tevens zien wat u in het vervolg beter wel of niet kan plakken. Hetzelfde geldt voor een vei ling. ledereen denkt dat alleen Nederland en O.G. worden ver kocht, doch niets is minder waar. U staat er verbaasd van wat er allemaal verzameld wordt. Alhoewel de kosten van het maandblad en andere zaken als porto enz. flink duurder wer den, bleven onze financiën re delijk en zien wij geen reden ook maar iets hieraan te veran deren. Toch geen slecht teken in deze barre tijd. Een vergroting van het ledental zou echter helemaal fantas tisch zijn en wij hopen dan ook dat u allen onze vereniging bij andere personeelsleden onder de aandacht zult brengen en hen van het reilen en zeilen op de hoogte stelt. De secretaris verstrekt gaarne aanmeldings formulieren. Het bestuur wenst tot slot Di rectie, Hoofdbestuur en alle le den en hun verwanten Prettige Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar toe. Het Bestuur JAARVERSLAG AFDELING FOTOGRAFIE Het jaar 1981 ligt weer bijna achter ons en dan heet het ge bruikelijk te zijn de diverse acti viteiten die hebben plaats ge vonden, nog eens onder de lou pe te nemen. Focussen we aller eerst op de opening van ons Fotoclub-seizoen, dan kunnen we vaststellen, dat deze start ondanks de afwezigheid (door late vakantie) van een aantal le den, objectief bezien weer ge zellig en ontspannen is verlo pen. Enkele leden belichtten een aantal meegebrachte dia's hetgeen werd afgewisseld met

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 22