23 Het seizoen werd afgesloten met het eindtournooi, waarbij na afloop van de finale wedstrijden een barbecue werd gehouden. Voor de komende winter be staat het plan de buitenkant van het clubhuis een opknap beurt te geven. Verder werden onlangs nieuwe hekken rond de banen geplaatst, hetgeen de gezellige ligging van de ba nen en het clubhuis, nog beter doet uitkomen. Ook wordt er hard aan gewerkt om het komende seizoen te beschikken over lichtmasten, teneinde 's avonds langer te kunnen doorspelen. Alles bijelkaar streven wij er naar deze personeelsvereni ging, waarvan een ieder in het bedrijf lid kan worden, zo gezel lig mogelijk te houden. Reeds nu hebben zich weer nieuwe le den voor 1982 opgegeven. Heeft u ook interesse? Neem dan even contact op met Han- neke van der Burg, toestel 3016. Zij kan u alle gewenste inlichtingen over het lidmaat schap geven. Het Bestuur JAAROVERZICHT WAC Een terugblik op het jaar 1981 laat zien dat de toeloop van nieuwe leden nog steeds door gaat. Ingeschreven werden dit jaar ruim 250 nieuwe leden, hierbij waren vooral veel ge zinsleden, die ook gebruik kun nen maken van al de voordelen die de WAC aan zijn leden te bieden heeft. Het aantal afgevoerde leden was belangrijk minder zodat het totaal ruim over de 3200 le den kwam. Om al deze autobezitters in staat te stellen om hun auto op een verantwoorde manier te onderhouden, werden ook nu weer diverse voorzieningen ver beterd en uitgebreid. Een begin is gemaakt met het vernieuwen van de garagedeu ren, een ingrijpend karwei dat ter hand genomen is door en kele hulpvaardige leden. Van de werkboxen en de spuit- box werd een veelvuldig ge bruik gemaakt, menig schade geval werd in deze werkruimten weer ongedaan gemaakt. In het Praethuis werden ook dit jaar weer de nodige gegevens verstrekt aangaande verzeke ringen, aanmelden van nieuwe leden, verkoop van auto onderhoudsmiddelen enz. De verkoop van benzine bleef vrij constant ondanks de steeds wisselende prijzen. Om al onze leden mee te laten pro fiteren van al de voordelen die de WAC te bieden heeft, zijn ook nu weer een zestigtal leden vrijwillig bezig geweest om al les in goede banen te leiden. Bij goed- maar ook vaak bij slecht weer waren zij aanwe zig. Vanaf deze plaats veel hul de en dank aan al deze mensen voor de geweldige inzet in 1981. Nieuwe contacten werden ge legd met dealers en verkopers van automaterialen. Voordelig aankopen van auto-onderdelen is ook één van de doelen waar de WAC naar streeft. Voor het jaar 1982 verwacht het bestuur een voortzetting van de reeds bestaande activiteiten. Het bestuur blijft zich inzetten voor de leden om een zo voor delig mogelijk auto rijden te be vorderen, zij rekent daarbij op begrip en medewerking van al de leden. Voor de belangstelling en me dewerking in 1981, bedanken wij de Directie van Wilton- Fijenoord, alsmede het Hoofd bestuur van de WF Personeels vereniging. De hierbij betrok ken personen wensen wij een voorspoedig 1982. Evenals andere jaren bedankt het dagelijks bestuur van de WAC al de leden die in het af gelopen jaar hebben meege werkt om de Autoclub van WF goed te laten functioneren. Het bestuur wenst allen een heel voorspoedig nieuw jaar toe. Probeer ook dit jaar schade te vermijden, dan blijft u als lid van de WAC voordeliger rijden. Het Bestuur JAARVERSLAG AFDELING ZWEMMEN Ons jaarverslag zal weer uit munten door zijn eenvoud om dat er eenvoudigweg nooit veel te vertellen is. We beginnen bij de dinsdagles met als leider de heer H.J. v.d. Nagel, die opleidt voor de di ploma's 4, 5 en 6. Het aantal kinderen zou hier best wat gro ter kunnen zijn, maar er blijken weinig kinderen te zijn met ho gere aspiraties dan alleen maar wat te kunnen zwemmen. De les op donderdag met als leidster mevrouw Schenk, ver loopt goed, hoewel ook dit uur wat leerlingen betreft wat beter bezet zou kunnen zijn. De vrijdagavond wordt eigen lijk steeds beter. Sinds de heer Hoogendijk hier de leiding van nam krijgen we ook wat meer volwassenen om het zwemmen te leren of om voor de hogere diploma's te lessen. De zaterdaglessen met als lei der de heer Brinkman, spannen wat het aantal kinderen betreft nog steeds de kroon. Wij zijn dus best tevreden met de gang van zaken en danken hierbij al onze medewerkers voor hun daadwerkelijke hulp en trouwe opkomst, zonder welke de vereniging niet zou kunnen bestaan. Jammer genoeg moesten wij van de heer Broeshart, die ca. 35 jaar aan de vereniging was verbonden, afscheid nemen wegens verhuizing. Ook heel jammer is dat onze technisch leider, de heer v. Dijk, door ziekte ons voorlopig niet meer bij kan staan. Wij wensen hem van hieruit een spoedig herstel toe. Ook is door het vertrek van de heer Broeshart het bestuur met twee nieuwe leden aangevuld en wel met de heren Brinkman en Broekhuizen. De heer W. Broekhuizen gaat de heer Hoogendijk opvolgen als se cretaris en het secretariaat is van nu af gevestigd in de van Tienhovenstraatt 41 - 3119 RW Schiedam - tel. 010 - 70 42 06. Verder alle medewerkers en ook ons Hoofdbestuur prettige Kerstdagen en een gelukkig Nieuwjaar toegewenst. Het Bestuur

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 25