WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Verschijnt 10x per jaar. Redactie-commissie: Jhr. ir. R. F. P. Röell, Voorzitter; drs R. A. Kollewijn; T. Kuypers; S. J. Loos; Ing. J. Noordewier; Ing. M. C. Oranje; U. Topaloglu; A. M. Wesdorp; M. van Vliet, eindredacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; W. Pols; W. G. E. Valk. 1 Jaarwisseling 1981-1982 2 Directeur W. Zipp vierde 40-jarig jubileum 4 Maraven offshore bakken: pittige klus in korte tijd 6 Maraven platforms met 45 meter hoge boortorens 9 Groot karwei aan kraanbaan "Atlantic Forest" 10 De "T.W. Nelson" helpt mee om het energie-vraagstuk op te lossen 11 Zuinig zijn met energie: een belang van iedereen 12 Indonesische korvetten voldoen goed D. van Genderen zet er na jubileum een streep onder 13 "Vroeger veel plezier bij WF ondanks moeilijke tijden" 14 "Bedrijfsschool speelt belangrijke rol bij het verkrijgen van vakman schap" 16 Oud-werknemers vermaakten zich opperbest in De Doelen 17 Leerlingenraad Bedrijfsschool officieel geïnstalleerd 18 In memoriam 19 Kinderbijslag 1982 Personalia Dankbetuigingen 20 Vereniging WF Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronver melding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het januarinummer dient vóór 10 januari in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 2