Jaarwisseling 1981 -1982 1 rperugblikkend op het jaar 1981 kunnen wij vaststellen dat de WF-RDM Groepsmaat- schappij en de daarin opgenomen bedrijven een bevredigend resultaat hebben geboekt. In de Nieuwbouw werd het fregat voor de Koninklijke Marine H.M. PHILIPS VAN ALMONDE na een geslaagde proefvaart overgedragen. Aan nieuwe opdrachten werden 2 onderzeeboten voor Taiwan en 5 boorbakken voor Mara- ven geboekt. We mogen vaststellen, dat onze afdelingen Nieuwbouw hiermee voorlopig goed van werk zijn voorzien. -pve opdrachten in de afdelingen Reparatie zijn nogal wisselend geweest. Hoewel perio- "^aen van zeer veel werk werden afgewisseld door perioden met een matige tot slechte bezetting, kan over het gehele jaar genomen toch gesproken worden van een bevredigen de bezetting. Bij de RDM is in de loop van het jaar het 15.000ste schip gedokt en bij WF werd opdracht ontvangen tot de verbouwing van een mammoettanker tot opslagschip. De Algemene Werktuigbouw is de komende jaren gemiddeld goed voorzien van werk. De produktie van de kolengraafmachines heeft zich overeenkomstig de verwachtingen gunstig ontwikkeld. De opdracht voor de hydraulische bewegingswerken Oosterschelde werd geboekt. In ontwikkeling is de produktie van grondverzetmachines. De eerste overdrachten van het in produktie zijnde militaire werk hebben ondertussen plaatsgevonden. "i reel aandacht is het afgelopen jaar besteed aan de ontwikkeling van de vakbekwaam- heid en de kwaliteit van de door ons afgeleverde produkten. De resultaten van het jaar 1981 rechtvaardigen het vertrouwen, dat de WF-RDM Groepsmaatschappij goede toekomstmogelijkheden heeft. Wij rekenen ook in 1982 weer op uw volledige inzet en wensen u en de uwen goede feest dagen en een voorspoedig 1982 toe. De Directie

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 3