Directeur W. Zipp vierde 40-jarig jubileum Tijdens druk bezochte receptie: 2 Tijdens een uitermate druk be zochte en gezellige receptie vier de vrijdagmiddag 16 oktober jl. de heer W. Zipp, lid der directie, zijn 40-jarig dienstjubileum. Dat ge beurde in de gezellig ingerichte kantine Hoofdkantoor, waar tallo zen het echtpaar Zipp de hand kwamen drukken. Daaraan was eerst een ontvangst in de Directiekamer voorafgegaan. De heer Zipp trad in 1941 bij WF in dienst. Daarvoor volgde hij na zijn middelbare schoolopleiding de studie Scheepswerktuigbouw- kunde B.M. en verwierf de akten N I IV, die hem tevens onder wijs bevoegd maakten. In zijn practisch jaar voer hij enige tijd aan boord van schepen en werk te daarna nog enige tijd bij een andere Schiedamse werf. Na zijn indiensttreding bij WF werd hij spoedig tekenaar-con structeur en promoveerde in 1947 tot sous-chef op de betrok ken tekenkamer. In die jaren was hij in het bijzon der belast met het uitvoeren van projecten op het gebied van gasturbines en speciale marine opdrachten. In 1951 volgde de benoeming tot chef van deze te kenkamer. Het accent kwam in die periode voornamelijk te liggen op werkzaamheden in verband met het construeren etc. van stoomturbine-installaties en daar bij behorende machines en ke tels. In 1961 werd hij chef tekenkamer werktuigbouwkunde, speciaal be last met alle voortstuwingsinstal laties. Plv. Hoofd afdeling Nieuw- bouw-Werktuigbouw en Scheeps bouw werd hij in 1963, terwijl zijn benoeming tot Hoofd van deze af- Een fraaie ruiker voor mevrouw Zipp De heer Sluis begeleidt het echtpaar Zipp bij binnenkomst in de kantine Hoofdkantoor

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 4