3 Schiedam, oktober 1981 L.S., Langs deze weg wil ik u mede namens mijn echtgenote hartelijk dank zeggen voor uw blijken van belangstelling tijdens de receptie op 16 okto ber jl. ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum bij de Dok- en Wert- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. Ook de vele brieven, telegrammen, de fraaie bloemstukken en geschen ken werden door mijn vrouw en mij op hoge prijs gesteld. Met vriendelijke groeten, W. Zipp deling plaatsvond in 1966. Van 1975 tot 1978 vervulde de heer Zipp de functie van Bedrijfsdirec teur. In 1978 volgde zijn benoeming tot directeur van zowel WF als van de RDM. In die functie wijdt hij bij zondere aandacht aan de Nieuw- bouw-afdelingen, TWA en K en O en de Kwaliteitsdiensten. Bij de recentelijke totstandkoming van de WF-RDM Groepsmaatschap pij B. V. werd hij behalve directeur van beide eerder genoemde ven nootschappen tevens directeur van de Groepsmaatschappij. In het verleden doceerde de heer Zipp als leraar aan de Academie voor Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen, af deling Scheepswerktuigkundigen. Flij gaf aan de avondcursisten les in werktuigkunde en natuurkun de. Hij hield zich hiermee bezig in de jaren 1941 tot 1955. In samenwerking met andere do centen schreef hij studieboeken op het gebied van werktuigkunde en natuurkunde. Ook publiceerde hij geregeld over technische onderwerpen op het gebied van gasturbine- en stoomturbine-installaties. Deze publicaties van zijn hand versche nen onder andere in de internatio nale vakpers. Vele oude herinneringen werden opgehaald Gezellige drukte tijdens de receptie

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 5