Werk aan winterse waterkant Terwijl Koning Winter ons land in een ijzeren greep had en ook het WF-terrein met sneeuw en ijs bedekte, ging aan de kaden en in de dokken het reparatie-werk onver droten voort. Van Shell Tankers Nederland kregen wij de 69.536 dwt metende tanker "Sepia" aan de werf voor het ondergaan van dokken, survey, schroefas trekken en uitgebreide werkzaamheden aan de ketels. Ook voor ketelreparaties was er de tanker "Lake Aniara" (21.571 dwt) van de Noorse reder Arne Blystad. Het on der Panamese vlag varende vrachtschip "Sabrina" (15.727 dwt) werd in dok gezet voor het tijdelijk repareren van een bodemschade. Werk aan hoofdmotor van "Jalavijaya" De uit India afkomstige bulkcarrier "Jalavi jaya" (53.438 dwt) kwam bij WF voor het on dergaan van werkzaamheden aan de hoofd motor. Deze werd opnieuw uitgelijnd, waar voor vulstukken opnieuw pasgemaakt en ge deeltelijk vernieuwd werden. Een leuke bijzonderheid was, dat op het mo ment dat de "Jalavijaya" bij ons reparaties onderging, haar vier jaar oudere, voor Spaan se eigenaars varende zusterschip "Aralar" tevens aan onze werf was. 12 ..QUAVIU INBINDEN JAARGANG 1981 WF-NIEUWS Voor belangstellenden bestaat de mogelijkheid hun jaargang van het WF-Nieuws van 1981 te laten inbinden. Gegadigden kunnen betrokken jaargang aanbieden aan: Mevr. Y. de Heer, Personeelsdienst, Wilton-Fijenoord, Hoofdkantoor. De kosten voor het inbinden bedragen f 33,30 excl. BTW. Datum van inlevering: vóór 16 maart 1982.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 14