WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Verschijnt 10x per jaar. Redactie-commissie: Jhr. ir. R. F. P. Röell, Voorzitter; G. Gort; drs R. A. Kollewijn; T. Kuypers; S. J. Loos; Ing. J. Noordewier; Ing. M. C. Oranje; U. Topaloglu; A. M. Wes- dorp; M. van Vliet, eindredacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; W. Pols; W. G. E. Valk. Foto van de maand: De "Ostrea" - in aanbouw bij de RDM - kwam naar WF voor een opleverings- dokking. 1 WF droeg Philips van Almonde over aan KM 5 "S-fregat Philips van Almonde over gedragen aan tevreden klant" 6 "Van tijd tot tijd een schouderklopje is een goede zaak" 7 Jubilarissen van de maand 9 Verlenging "Alkmaar'TAmersfoort" Groot en klein welkom bij WF 10 Geslaagd kanwei aan "Dresden" onder moeilijke omstandigheden Derde kiel gelegd 11 Staalwerk aan "Akad" Kon/et KRI "Nala" in actie in Indonesië 12 Werk aan winterse waterkant I Werk aan hoofdmotor van "Jalavijaya" 13 Afdeling F A kreeg gemoderniseer de kantoorruimte Een jaar lasdamp- afzuigen: leidt tot positief resultaat 15 Premies en premiegrenzen 1982 Dankbetuigingen Personalia 16 In memoriam Pag. 3 omslag: Bedrijfsjournaal 1981 Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronver melding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het februarinummer dient vóór 10 februari in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 2