Voor de vele goede wensen, die ons voor het nieuwe jaar bereikten, zeggen wij een ieder hartelijk dank. De directie 4 Driewerf hoezee op Hare Majesteit de Koningin aanwezigen uit tot een driewerf hoezee op Hare Majesteit de Koningin. Mevrouw C.M. Scholten-van der Eijk sprak haar bewonde ring uit over het feit, dat er ge durende twee jaren en drie maanden zo veel energie en technische kennis in dit schip is gestopt, dat zij op 11 au gustus 1979 had ten doop ge houden. "Voor de bemanning en de Commandant is dit een belang rijke dag door de toevoeging aan de vlootsterkte, maar ook voor Wilton-Fijenoord, dat dit schip met zo veel kunde heeft gebouwd". Als geschenk bood zij een ko pergravure aan van het Linie schip de Provincie Utrecht, waarop Philips van Almonde als commandant het bevel heeft gevoerd. "Ik spreek de wens uit, dat Hr. Ms. "Philips van Almonde" binnen de NATO een goede bijdrage zal leveren aan de vrede en veiligheid. Nogmaals: een behouden vaart". De Hoofdvlootpredikant ds. F.L. van der Bom wees er op, dat het schip pas tot leven komt door de mensen, die erop varen. "Het zijn zelfs streng ge selecteerde mensen uit de Ne derlandse samenleving, die met dit hoogwaardige techni sche materieel kunnen om gaan. Die mensen moeten be zield zijn. En die bezieling kun nen zij putten uit de Bijbel, die ik hierbij aan de Commandant overhandig". Tenslotte volgde een geani meerde receptie en een bezoek van de aanwezigen aan boord, waarmee een einde was geko men aan een geslaagde over drachtsceremonie. Onderonsje tussen de heer Zipp en de Minister

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 6