Dankbetuigingen 14 waarbij behalve een grote hoe veelheid staalwerk, uitgebreide reparaties dienden te worden verricht aan de installaties van de met zeewater volgelopen machinekamer. De heer Kien- huis had zich helemaal boven aan dek begeven van dit grote schip om vanuit het herstel lingswerk te kunnen filmen: een boeiend gezicht. Computertijdperk Even werd de toeschouwer al een kijkje gegund in het op handen zijnde computertijd perk. Een door vaardige vrouwe vingers ingetikte tekst die op een beeldscherm werd zicht baar gemaakt, vormde de inlei ding tot een administratief onderwerp: de nieuwe tekstver- werkende apparatuur op de af deling Correspondentie. Hier mee kunnen in een hand omdraai allerlei standaard teksten in een hoog tempo worden geproduceerd. De appa ratuur kent vele toepas singsmogelijkheden, waaronder het maken van ponsbanden voor de telex. Vrolijke marsmuziek leidde het hoogtepunt van dit journaal in. De camera had een week lang het S-fregat "Philips van Al- monde" op haar proefvaart naar Noorwegen gevolgd. De beelden waren op kunstige wijze gemonteerd tot een pak kende impressie, waarbij er naast de vele technische be proevingen ook uitgebreide aandacht werd besteqd aan het dagelijks leven aan boord. Zo zag men de warme bakker van het schip aan het werk en waren er tevens "shots" van de strijkmachine. Een apparaat dat vele dames best in huis zouden willen hebben, gezien het verbluffende gemak waar mee de overhemden vakkundig werden geplet. Prachtige beel den van de Noorse fjorden en de havenstad Stavanger gaven extra kleur aan dit onderwerp, dat werd afgesloten met een verslag van de vlot verlopende overdracht van dit fraai gelijn de marineschip, waarop WF als bouwmeester terecht trots mag zijn. Trucages De vele vaak totaal verschillen de onderwerpen waren op kunstige wijze aan elkaar ge weven. Naast fleurige opnamen van bloemen of in bloei staande struiken, had de heer Kienhuis hier en daar gebruik gemaakt van speciale filters waarmee soms verrassende trucages op het beeldscherm werden geto verd. Aandacht was er ook voor het 40-jarig bedrijfsjubileum van de heer W. Zipp, lid der directie. Ter gelegenheid van dit heug lijke feit was in de kantine hoofdkantoor een receptie be legd, waarbij velen gekomen waren om het echtpaar Zipp geluk te wensen. Dit jaar waren er de nodige me ters film ingeruimd voor het wassen, gritten en verven van schepen, dat bij ons snel en vakkundig gedaan wordt met gebruikmaking van zeer moder ne apparatuur. Het slot van deze 30ste be drijfsfilm werd gevormd door de kiellegging van de eerste van de vijf boorplatforms, die WF en RDM voor Venezuela gaan bouwen. Een mooie op dracht voor de afdeling nieuw bouw, waarmee de jarenlange ervaring in het offshore werk verder kan worden uitgebouwd. Namens de kinderen en klein kinderen breng ik hierbij mijn dank over aan de direktie voor de blijken van belangstelling en aan de afdeling voor de bloemen na het overlijden van mijn man. Mevr. G. van der Zee van der Velden Voor uw belangstelling en medeleven, betoond na het overlijden van onze zorgzame vader, behuwd-, groot-, en over grootvader, Antonie Bas, betui gen wij u onze oprechte dank. kinderen, klein- en achterkleinkinderen Voor uw medeleven, betoond na het overlijden van mijn moe der, betuig ik u, mede namens de verdere familie, oprecht dank. N.M. Brouwer Voor de betoonde belangstel ling na het overlijden van mijn lieve man, wil ik u, mede na mens mijn dochter en schoon zoon, hartelijk dank zeggen. Mevr. B.J.S. Bernoster-Versteeg Voor de door u betoonde deel neming na het overlijden van mijn innig geliefde, zorgzame man, betuig ik u, mede namens de familie, oprechte dank. Mevr. J.C. Scholten-Boer Voor uw medeleven en be langstelling betoond na het overlijden van mijn lieve man, wil ik u, mede namens mijn dochter, hartelijk dank zeggen. Mevr. P. Troeleman-Buys Bij het plotselinge en tragische overlijden van mijn lieve man, zijn de vele blijken van medele ven en belangstelling ons tot grote steun geweest. Mede na mens mijn kinderen en klein kinderen, wil ik u hiervoor har telijk danken. Mevr. C. van Bei-Houtman Hiermee betuig ik mede na mens de kinderen mijn dank voor de betoonde belangstel ling en blijken van medeleven na het plotselinge overlijden van mijn echtgenoot. Mevr. B.M.J. Schoon-Blaas Dankbetuigingen ontvangen i.v.m. het 40-jarige jubileum van: A. Smit A. Mak T. Kuypers G. Blacquière G. Schippers J.A.M. Zuidema J. Vos Dankbetuigingen ontvangen i.v.m. het 25-jarig jubileum van: P. Wuister A.L. Corbet Dankbetuigingen ontvangen i.v.m. afscheid wegens ver vroegd uittreden van: W. Abcouwer E. Baas J.A.M. Zuidema J.H.C.L. den Hond Een rokertje van Karin Poot? Ja graag...!

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 16