WILTON FIJENOORD NIEUWS Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Verschijnt 10x per jaar. Redactie-commissie: Jhr. ir. R.F.P. Röell, Voorzitter; drs R.A. Kollewijn; T. Kuypers; S.J. Loos; Ing. J. Noordewier; Ing M.C. Oranje; U. Topaloglu; A.M. Wesdorp; M. van Vliet; eindredacteur. Medewerkers: F.W. Dingjan; W.G.E. Valk. W.G. Kienhuis; W. Pols; Foto van de maand: Open dag van de bedrijfsschool. Inhoud 1 Werken in Nigeria: de beuk erin 11 Kiel derde boorplatform gelegd door vaklui 12 Onderscheiding voor twee-en-een 3 In memoriam de heer Jan Rot kwart miljoen uur veilig varen 1 Bedrijfsjournaal beleefde geslaagd 4 Uitgebreide ketel- en roerreparaties zesde lustrum aan "Cast Gull" 14 Dankbetuigingen 5 Beelden uit de reparatie -s 15 In Memoriam Personalia 6 Nieuwe toetsbank met trekkracht 1 tot 100 ton 16 Velen volgden Flyer op de rivier/ 7 Cursus Maatvoering in de Scheeps 7 Directeur W. Zipp sprak jubilarissen bouw persoonlijk toe 17 Harmonie concert klonk als een 9 Jubilarissen van de maand klok 10 Huidige economie heeft herkenbare 18 Meer dan duizend bezoekers op punten met vroegere depressie open dag bedrijfsschool Het overnemen van artikelen, foto's of ge gevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronver melding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het juninummer dient vóór 10 juni in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 2