In memoriam Dankbetuigingen Personalia Met leedwezen geven wij kennis van hun overlijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. 12 het kasteel van Lodewijk XIV, het gebouw Pompidou en de Metro geweest. Via de Metro dus naar het graf van de onbe kende soldaat. Montparnasse hebben wij ook gezien, van al les eigenlijk. Wij hadden een gezellige groep, er was nog iemand jarig. Dat hebben wij flink gevierd, 's Maandags weer per bus terug". De jongens zijn een ervaring rijker teruggekeerd, zeer onder de indruk, doodvermoeid, maar zeer tevreden. "Er komt nog een reünie ook, heeft de heer Veerman gezegd. Voor onze Franse Sabine hebben wij nog geld ingezameld, omdat zij zo goed voor ons zorgde". Plechtigheid bij het graf van de onbekende soldaat Uw belangstelling en het mede leven betoond na het overlijden van mijn lieve man, heeft ons bijzonder goed gedaan. Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, betuig ik u hier voor oprecht dank. Mevr. A.H. Platje-Briedé Ook namens de kinderen, dank ik allen heel hartelijk voor de belangstelling, die mijn man heeft ondervonden tijdens zijn ziekte en die wij mochten onder vinden na zijn overlijden. Het heeft ons allen heel goed ge daan. Mevr. A. Boogaard-Reichling Namens mijn hele familie be dank ik een ieder voor de be toonde belangstelling na het overlijden van mijn man. Mevr. A. van Pelt-Roest Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen dank ik een ieder voor het betoonde medeleven na het overlijden van mijn man. Mevr. B.M.J. Schoon-Blaas fels In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande da tum eervol ontslag verleend aan: K. Boets scheepsaanbouwer 3-5-1982 7- 5-1982 23- 4-1982 K. de Vries 66 jaar timmerman (oud-werknemer) ca. 40 dienstjaren 24- 4-1982 G. van der Hoeven 72 jaar calculator (oud-werknemer) ca. 41 dienstjaren 4- 5-1982 H.J. Fons 80 jaar hoekijzersmid (oud-werknemer) ca. 37 dienstjaren K. Boogaard 62 jaar chauffeur ca. 14 dienstjaren Op 7 mei jl. is na een langdurige ziekte overleden de heer K. Boogaard. Hij bereikte de leeftijd van 62 jaar. De heer Boogaard was bij ons werkzaam als chauffeur bij de afdeling Transport (af deling Materials Management) en had on geveer 14 dienstjaren. Hij was een harde werker en zijn karakter is het best te beschrijven als dat van "een ruwe bolster met een blanke pit". Met zijn collega's kon hij goed overweg en hij stond bekend als zijnde zeer hulpvaar dig. In zijn vrije tijd mocht hij zich graag bezig houden met knutselen van hout werk.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 14