Groot gritkarwei aan "Powstaniec Wielkopolski" Inkoop en Computer keurig in het "pak" Na verbouwing: "De afdeling Technische Inkoop heeft jarenlang nooit het daglicht gezien. Vooral 's winters was dat minder prettig: met donker van huis gaan en met donker weer thuis komen". Het lid van het management-team, de heer T. T. Jonker, sprak zijn tevredenheid uit over het gereedkomen van de tweede fase van het renoverings- project Hoofdkantoor. Dat gebeurde op zaterdag morgen 24 april jl. Aan de 32.000 dwt metende Poolse bulkcarrier "Powsta niec Wielkopolski" hebben de gritstralers hun handen vol ge had. De gehele huid (ca. 8.000 m2), alle ruimen (ca. 21.000 m2) en luiken (ca. 4.300 m2) werden namelijk intensief gegrit. Tevens werden de luiken, die allemaal naar de wal werden getransporteerd, voorzien van nieuwe rubbers. Ketelwerk was een ander onder deel van het reparatie-pro gramma. Van een ketel van het zogenaamde Lamont-type wer den alle achttien spiraal elementen uitgebouwd en in onze koperslagerij gerepa reerd. Na het inbouwen van deze elementen werd de ketel' opnieuw geïsoleerd. Bovendien werd nog het nodige machinewerk gedaan en von den trekken van de schroefas en het vernieuwen van diverse hydrauliekleidingen aan dek plaats. Tijdens het verblijf van de "Powstaniec Wielkopolski" aan de werf, bood WF de be manning van dit schip een één- daagse bustocht aan, waarbij Madurodam, Scheveningen, Marken en Volendam werden bezocht. Bedrijfsdirecteur T.T. Jonker spreekt de bezoekers toe De medewerkers van de afde lingen Inkoop, Computer, Ma terials Management, Cost Con trole, RSV Data en Accoun tants waren naar WF getogen om het nieuwe kantoorgedeelte trots aan echtgenoten, kinde ren, verloofden of vriend, dan wel vriendin te tonen. Daarbij ontbrak evenmin het Hoofd van het Materials Management, de heer C. Verkade, het Hoofd F A, de heer D.J. van Leenen, diens plaatsvervanger, de heer Het echtpaar Verkade met dochter kijkt met belangstelling hoe kleindochter het toetsenbord bewerkt. Links kijkt mevrouw Van Leenen geïnteresseerd toe.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 9